Autor Zpráva
Pecino
Profil *
inak sorz\y. taraz som dpost opity.
ale podla mna ked sa clocek uci pol roka sem tam html, a css a pritom ma pracu takze ma na to 15min denne aj to len neiekedy. tak to je super ze viem napisat tento clanok. TAk teraz viem Ze som uplny zatiatocnik. Trosku viem ze do fora ANI NIE TAK jak psat web. sa neoplati PISAT do inych diskusiii npr:[url=http:/www.jaknaweb.cz]sem [/url] tak si myslim, ze toto je najlepsie forum myslym toto forum. Npr mam 20 r ale tam
mi odhadli takych 14 !! Podla mojich stranok http://www.pecino.wz.cz si myslia aspon si mysly ze som mladsi. TAk werim ze vy nie ste na pravopis aj ked viem ze je to dolezite, a na predsudky
ale vyjdrite svoje nazory a nedostaktky na moj web. Tak ze my poradite a pomozete. Pec ino
Charlie
Profil
No, ma to opravdu trochu zacatecnickou uroven. Zkus pouzit jinej font, treba Verdanu nebo Tahomu
Marty
Profil
Kritika na tento web, tady byla nedávno, došlo ale k pár změnám v úpravě, tak tedy:
Bejt tebou bych vyhodil ty animovaný gify vlevo dole, a na pravý straně bych nechal jen tu anketu, jinak všechno taky pryč. Zdroják je přes tabulky, tzn. blbě se mi v něm čte, když ho ale trochu poupravíš a vyhodíš ty gify, bude to jen k dobru.
Charlie
Profil
Pecino,
pises tam o nejaky optimalizaci prorozliseni bal...bla...bla...
A testoval si to taky ve vice prohlizecich?

Vsude jsou tam moc velky mezery.
E_T
Profil
mno: podle me jsi to spoustel moc vykalenej - nic proti ale treba mail @szn.sk? na www.szn.sk nic neni - jestli je to nejaka vyhytavka tak se omlouvam - jinak nevim co k tomu rict - ja bych se timhle zpusobem neprezentoval pripomina mi to devadesaty leta....vse se hejbe meni barvy a je to cool

vysekal bych z toho vsechny nepotrebny animace
u kontaktu webmaster si dej mailto:adresa
+ si oprav gramatiku - ja osobne na ni v diskusich dost kaslu - ale na svejch strankach se ji snazim dodrzovat....treba to sver nejaky kamosce at ti udela korektury - pozves ji na panaka a je to .....mas to skoro zadarmo...
tak asi tak co me napada....
Lumír
Profil *
Jenom bych odstranil ty rámečky kolem fotek.
Pecino
Profil *
Tak a som tu zas. Som si prcital co ste napisali sice som nemal cas to oparavit ale dik. Budem sa snazit opravit aspon tu gramatiku. Inak som spravil stanky cez css pozicovani ale nic moc lebo sa v tom este velmi neviznam. Ina ako to zarovnam na stred ale abi sa mi pri rozliseni 800x600 zobrazilo normalne ako naprikalad na [url=http:/www.pocitadlo.cz]pocitadle[/url] co mam. Inak co mam vlozit na stranky ked mi napisalo vo vaidatore document type declaration; implying "<!DOCTYPE HTML SYSTEM> tak to som nepochopil a inak tam bolo viac veci co som nepochopil ked mi s tim niekto pomoze tak budem rad. Inak super clanok od ronnie som si to cele prcital. Vam povim ze uz aj ked viem nieco robit v html a css ale aj tak je to na mna dost. Taki zaciatocnik bude z toho asi dost mimo. Ale potom to MAT upravil na take veci ktore bi si mohol fakt kazdi kdo tu dava ohodnotenie na stranku precitat. Inak dik za pomoc a vijadrite svoj nazor na kod a farby a design pokjal tam nejaki je. Pecino
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0