Autor Zpráva
Guillemot
Profil *
Chtěl bych slyšet vaší krtiku ohledně těchto stránek lukifilm.wz.cz dělám stránky sice jen pár měsíců, ale chtěl bych vědět kde dělám chyby, nebo co se vám na těch stránkách nezdá. předem díky za kritiku. :)
Charlie
Profil
Vcelku pekny, ale ten marquee je za prve nevalidni a za druhe blbost. Asi si to odnekud zkopiroval. A mohl bys trochu zvetsit pismo a zvyraznit aktivni odkaz v menu.
Marty
Profil
Ten pohyblivej text trochu odvádí pozornost, prakticky souhlasím s Charliem.
Co se týče kódu, tak radím psát malejma písmenama a ty interní styly vyhodit pryč do externích.
Charlie
Profil
Jeste to menu: Nejde poznat, ze jsou to odkazy, cervena je po najeti blbe videt na cernym backgroundu a ty prvky nejsou nijak vizualne oddeleny.
A k cemu jsou ty tri otazniky? Je to dost matouci...
Guillemot
Profil *
No k tomu marquee, dělal jsem ty stránky na zakázku kolegovi a on to tam chtěl. Ale k tomu podstatnému, ty inline styly jsem tam dal aby mi to fungovalo, ale to jsem ještě moc css neuměl teď jsem to zkoušel a už bych mi to funguje. No s tím písmem dnes je přece moderní miniaturizace a pokud by to někomu nevyhovalo, tak může použít lupu, kterou má snad každý prohlížeč, nebo si myslíte, že to je až tak moc malé? Ty malá písmena ve zdrojáku jsem už taky uvažoval. No a s těmi odkazy, bylo v plánu použít pouze odstíny černé a červená barva a netuším jak zvýraznit ty odkazy aniž bych zvětšil písmo.
A ty otazníky zatím ještě nefungují, ale budou tam nějaké blbosti které se přímo netýkají natáčení. Je to připraveno na příště.
Ale zatím vám velice děkuji za vaší kritiku. :)
Charlie
Profil
A co treba zmenit u menu background? Myslim jenom u odkazu po najeti mysi...
Ja kladu hodne duraz na pouzitelnost, vic nez na vzhled... Tohle nikdo neprecte.
kohis
Profil *
prostě guille jak říkám vypadá to gut ... .) jen tak dál...
Guillemot
Profil *
Charlie -> A co říkáš na tohle? http://lukifilm.nazory.cz/ toto je jenom zkušební stránka na které testuju jak se to bude chovat ale přidal jsem tam ten background-color. Žádný odkaz ale nefunguje je to jenom hlavní stránka.
Victorius
Profil
Je to hrozně neosobní, zruš ten jezdící text, zvětš možná velikost fonut navigace a hlavne dej neco na tu první stránku, vůbec jsem nepochopil kam jsem se dostal, až když sjem proklikal všechny odkazy něco jsem začal tušit, běžný návštěvník ael všechny odkazy proklikávat nebude
Charlie
Profil
Guillemot,
to vypada mnohem lip, ale je to moc kontrastni. Zkus nejakou sedivou.
Charlie
Profil
Guillemot,
nebo muzes zkusit jenom bilej border bez background-color. Bude to efektnejsi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0