Autor Zpráva
vrabecek17
Co na to říkáte ??vim ze to je **** , hlavne ty barvy atd ,ale vzpomente si na svy zacatky :) aspon tu blbou anketu sem si napsal sam... dik za kritiku www.THPS3.wz.cz
Anonymní
Profil *
na co ta vstupni stranka?
Casero
jo f poho sice v IE nefím zda i jinde, je to menu zbytečně samo a není začleněno do toho ,,obsahu"
Casero
Anonymní
asi kvůli odstranění reklami WZ, i když by to šlo udělat i líp
vrabecek17
Anonymni - na co ta vstupni stranka? ///
no ja ji tam dal kuli zobrazovani ty reklamy od WZ ...nechtel bych aby se mi zobrazovala na kazdy strance je to hnusny ,tak sem to hodil na index ;)

Casero - ty myslis asi to vodorovny menu nahore ze ??? ja tu stranku dizajnove tvoril uz asi pred pul rokem , a jen se na ni ucim php a podobny veci ... sam se divim proc sem to tak udelal .musim to zmenit mno :( ..dik za kritiku
Miloš
Při prvním pohledu se mi rozjedou oči – jedno kouká na běžící text nahoře, druhé švidrá na dole se točící aminaci
Nejsem v stavu zaostřit na nic jiného a na to nemám nervy; prchám!
vrabecek17
Miloš - myslis ze bych ty ikonky mel uklidit do nejaky sekce ? dyt vono to zas tak nerozptyluje , ani ten bezici text :-| to vim ne ???? ...si myslim
Miloš
Vyjádřil jsem svůj bezprostřední dojem; nemyslím, že by to bylo ojedinělé hodnocení a tobě jde snad o to, aby tam lidé chodili.
Zkusil jsem to znova, jestli to nebylo jen nějakým dočasným rozpoložením mé choré müsli, ale dojem je tentýž sám; opravdu se na to nadokážu soustředit.

ono to zas tak nerozptyluje , ani ten bezici text
Běžící text je zhůvěřilost, která by se na internetu pokud možno neměla vyskytovat; schválně si dej na této diskusi vyhledat marquee a dej se do čtení; za všechny http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=4&topic=28 136 s překrásným příkladem.
Pokud jde o blikání a animace, také nejlépe vůbec.
vrabecek17
jojo jasny je to nazor...ja sem zatim prd programator a webdesigner uz vubec tak zatim zbiram zkusenosti a lidi s nazorama jako ty mi pomahaj :) ale uplne marquee nezavrhuju , videl sem treba bezici text odzdola nahoru s ikonkama jako odkazy a vypadalo to dost dobre a setrilo to misto...jo jasne na profesionalnim webu bych to nepouzil ale bylo to pekny...
caledon
vrabecek17
Tyto stranky jsou optimalizovany pro rozliseni 1024x786 a prohlizec Opera a IE...Jestlize mate MozillaFirefox ,nevsimejte si toho ze se pozadi opakuje a vypada to divne ... budu se snazit tento nedostatek napravit ...

tenhle text sice nesnasim, ale u tebe me rozesmal, fakt, ze jo, hlavne to s tim Firefoxem :D to nema chybu :D
vrabecek17
caledon - nojo ,IE a opera mi nedela problemy ,zatimco FF obcas jooo :D
vrabecek17
Nova verze stranek - prosim o raznou kritiku :)
vrabecek17
Novy design
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0