« 1 2 »
Autor Zpráva
Error
Profil
Zdar
http://www.smetisteher.wz.cz/new-g.PNG
Díky
tiso
Profil
600x400 - malo byť 800 x 600
Extotická palma? Jinačí zábava?

Porozmýšľaj o inom rozdelení odkazov, lebo ani 2 stĺpce na ne nestačia, nie je to prehľadné
Error
Profil
JJ dik ale už jsem to vyřešil.
Railbot
Profil
Error
Prosim te, ty mas papiry na hlavu nebo jsi s prominutim tak *******?? Ja jen, ze uz te kazdy 100x opravoval, ze se pise "návrh" a ne "návrch". Porad povidas, jak se chces zlepsovat a je to stejna hruza po tobe neco cist pred mesicem i ted.
Jinak porad je to ukradeny design z http://volby.finexpert.cz/
Error
Profil
Railbot:
Co pořád máš stim kradeným designem? Je to grafika z rs - "wordpress". A noví návrh se tomu uš skoro nepodobá!
A kdyby tak nevím co pořád ukazuješ na tuto adres? http://volby.finexpert.cz/ tet už tam nemají uvedený že je to z wordpres ale něco jiného. Já se snažím rozvíjet stránky podle mé fantazie.. ikdyž třeba mini základ je z teho.
Takže se uklidni!
*Čvachta*
Profil *
Error

Prosím, nauč se pořádně češtinu.

Jinak se mi web nelíbí, prostě si akorát vzal cizí nápad a upravil ho. Nelíbí se mi, že se na to nejde dívat na malém monitoru, ačkoliv by to šlo, kdybys tam neměl třeba tak moc prázného místa vedle sloupců.

Pak taky nechápu název. Mimo to je špatně napsaný (IMHO)

Aktuality vpravo nahoře jsou jako pěst na oko (ta bílá)

Chybí patička.
WanTo
Profil
Nebo si sežeň ty papíry na hlavu a přestaň psát na internet. Je to hrůza.
Error
Profil
Mě to nevadí že píši na net. To jen vám - váš problém..
A nemáte ve všim pravdu.
*Čvachta*
Profil *
Error

A v čem třeba nemáme pravdu?
WanTo
Profil
Error
Že nikdo nebude tvé "články" číst, to ti nepřipadá jako tvůj problém? Jestli ne, tak se nad sebou trochu zamysli. Proč píšeš? Aby tvé výtvory nikdo nečetl? Errore, existuje spoustu užitečnějších činností. A jestli se svou češtinou nic neuděláš, tvé psaní nebude ničím jiným než ztrátou času.
Railbot
Profil
Error
No jiste. Nasilnikum taky nevadi, ze prepadavaj lidi a tem to vadi, take jejich problem, ze? :)
Jinak kdo by se mel uklidnit jses ty. Beres cizi design a pak tady placas neco o svoji fantazii...ty jsi vazne nejakej pomatenec, ne?
Ono se da leccos prekousnout, ale ty pises (i myslis) jak...dopln si sem libovolny stupen chore mysli.
Error
Profil
*Čvachta*
A jakej jsem vzal? Prakticky žádnej.. že dělám takoví menu? a podbarvený hledání? Myslím že kvůli takovím jaký jste vy internet vypadá takhle. Děláte jak kdyby takhle mohli vypadat jedny stránky. A nějak začít musíš.
Kdyby každej měl vymyslet orignální barvu a kompletně web - tak je tu pár webů - hezkejch.
Je to prostě styl jak se dělají stránky - né design. To je stejný s domy. Jsou stylově stejný najdete na nich spoustu stejných věcí ale liší se.

Prostě byste měli dostat papíry vy. Když ani nemáš potuchu co stěmi papíry. To ti nezakazuje se svobodně se vyjadřovat "např na netu"

Pořád je okopírovaný jo a co tam vidíte? Kdybych to bral takhle tak každej web je něčim okopírovanej.

Kolik vám je? V tym případě jsem spostu lidím okopíroval vzhled jak vypadeám. Mám nos... Já stejně za to nemůžu že se takhle chovám. Prostě su tahle stvořenej - co si myslím, jak se chovám. Takže vám odpouštím.

A kdyby tak toto je můj styl dělat chyby su přece Error nebo domkonce urážím slovo error?

Ok zbavyli jste se mě jednou pro vždy.


Tahle diskuse je na nic když tu sou jen neochotní lidi kteří dokážou jen kritizovat.

Máme si pomáhat. Máte říct: "no promin ale nějak se mi to nelíbí moc ses inspiroval skus udělat niví návrh a pak se ozvy ale skus to jen ze své hlavy"

Takhle by měli vypadat rady atd.. Aš příště napíše "hmm uš ses méně inspiroval už se nedržíš pouze tvýho vzoru"
To jest vše. Error končí. Brzo se zase ozvem!
Jaký by byl svět bez viz citát.. bez ..
Railbot
Profil
Error
Predposledni veta me zklamala. Uz jsem se chtel radovat, ze sem uz nikdy psat nebudes. Tvym projevem to tady shazujes na uroven ustavu pro mentalne chore. Nic proti, ale jsi nepoucitelny blbec.
WanTo
Profil
Error
Nevím jak ti to slušně říct, je to sice svobodné vyjadřování. Ale ty svým vyjadřováním spíše obtěžuješ.

A nečekej přehnanou ochotu, když nejsi schopný na sobě zapracovat. Tím myslím tvoji úroveň českého pravopisu, za kterou si neustále stojíš a tvrdíš, že na ní není nic špatného.

Třeba mně vůbec nevadí tvůj design. Kopíruj si ho, inspiruj se, je mi to jedno. Ale když se nedají číst texty, tak webdesign nic nezpraví.
*Čvachta*
Profil *
Error

Nevím jakým by se ubíral internet směrem, kdybys mu šéfoval ty. Na tvém webu mě například pobavily místo háčků a čárek otazníky, se slovy, že se to "zkazilo přemístěním na jiný hosting" nebo jak to tam je :)

Taky mě šíleně pobavilo to posílání smsek na náklady webu :) Vždyť je na freehostingu :)

K čemu je web, kde je třeba nějaké čtení, když je nečitelné?

Ty nejsi originální, ty si to jenom myslíš, musím tě ujistit.

Railbot +
WanTo

Vím, že máte pravdu, ale neměli bysme být vulgární, ani vznětlivý.
*Čvachta*
Profil *
Error

Proč píšeš, že tahle diskuse je k ničemu, když říkáš, že se zase brzo ozveš? Přijde mi, že máš silnou sklerózu. Na konci příspěvku si nepamatuješ, co jsi napsal před dvěma větami.

Víš kolik je tu lidí? Celou diskusi JPW hodnotíš jen podle nás tří? Myslíš, že je to objektivní názor, co ti říkáme? Určitě by se našel někdo, pro koho budeš bůh. Ale pro nás nejsi. Promiň.

Jinak nám nemáš za co odpouštět, nic sme ti neudělali.
Error
Profil
WanTo: "když nejsi schopný na sobě zapracovat" Myslíš např uš nepíši návrch ale návrh uš si na to dávám bacha.

Railbot:
Nevim proč by nemohl napsat sem do diskuse mentální chorí člověk? Ty je.. oni za to nemůžou dokážu si přectavit co si myslíš o jiných skupinách lidí. - vtym případě jsi chorí taky. Sice jinak.

Všchno se posuzuje podle většiny. Kdyby všichni lidí se chovali jak mentálně chorí a např jeden člověk normálně tak by byl podle nás chorí :D
habendorf
Profil
all: stačilo by, ne?
Gekon
Profil
WanTo
nezpraví - jsi si jistý?

Error
Design je celkem povedený, až na pár maličkostí jako nečitelnost při malém rozlišení a při zvětšení písma, ale hlavně být Tebou, tak články píšu ve Wordu, tam je aspoň kontrola pravopisu a velkou část těch blbostí Ti to opraví
Error
Profil
*Čvachta*
Hodně věcí jsi nepochopil.
Diskuse je od toho že se diskutuje. A ten kdo jen sleduje ničím nepřispívá tak ani není skoro v diskusi proto tutu diskusi posuzuji podle vás tří.


pobavily místo háčků a čárek otazníky stáhl jsem data z databáze a nevšiml jsem si že se to uložilo takhle..

"Taky mě šíleně pobavilo to posílání smsek na náklady webu :) Vždyť je na freehostingu :)" Kdo říká že tím chci palatit free hosting. Je tam napsáno na př: zlepšení textů --> příspěvek tedy můžem využít třeba ke cvokaři atd.

Já vím že nejsem originální - to dosvětšuje podobnost mího webu s jiným..

K čemu je web, kde je třeba nějaké čtení, když je nečitelné? tet už k ničemu a pokud máš dobrou slovní zásobu atd.. tak to dokážeš přelouskat.

Skus se zamyslet aspon na chvíli zmé strany.
Error
Profil
Gekon
Jo ve wordu jsem opravil spustu článků. Opravilo mě to spoustu z š které tam momentálně už nejsou. Stejně ty články jsou podle vás na nic tak o co jde. Prostě si je nečtite.

Jsem z toho sklamanej alespon se o něco pokouším.

Víte co se říká tedy mám i skušenost letama člověk dostává rozum třeba po prázdninách budu chytřejší.

Slíbyl jsem že se pokusáím udělat neco s pravopisem to se pokusím. Jak už to bylo řečeno..
*Čvachta*
Profil *
Error

Já se snažím, ale uvědom si, že web má být plný obsahu a né grafiky, grafiku a sémantiku a optimalizaci máš řešit až na konec.

Třeba budeš mít nejkrásnější web na světě, ale když budeš mít místo textů otazníky a budu si je muset domýšlet, tak mi pověz o čem to tedy je.

Schválně by mě zajímalo, jesli se můžu zeptat, přišli ti už nějaké peníze přes ty SMSky?

V diskusi je lidí hodně, ale pochop, že každý nesedí pořád u počítače a nemačká f5. Musíš čekat. Třeba odpoví spousty dalších lidí, ale teď prostě nemohou, protože nesedí u počítače. Musíš čekat.
Gekon
Profil
Error
Neříkám, že Tvé články jsou na nic (ani jsem je nečetl, usuzuji z toho, co jsi napsal sem), ale bez gramatických chyb se čte líp i ta největší slátanina na světě...
Error
Profil
Gekon
To je zajímaví pohled na věc oproti ostatním. "ale bez gramatických chyb se čte líp" takže s chybami články úplně neodsuzuješ ale ani neschvaluješ. To bych s tebou souhlasil. Ale stejně si myslím že mě spíše někdo umirnije. Tímhle spůsobem.

Víte co mě vrtá hlavou.
Proč by někomu by měli vadit nějaké bezvíznamné chbyby které neovlivní chápání děje a nezkomplikují čtení. Sice takovích moc není ale podle mě člověk je tvor který si dokáže vyfiltrovat věci aby je pochopil.

Sice v dnešní době bych stímto názorem nikde neuspěl. Asi máte pravdu čteseto líp. Ale pořád si budu myslet že když někdo nemumí psát tak že může psát na internet a zveřejnovat články.
WanTo
Profil
Proč by někomu by měli vadit nějaké bezvíznamné chbyby které neovlivní chápání děje a nezkomplikují čtení. Sice takovích moc není ale podle mě člověk je tvor který si dokáže vyfiltrovat věci aby je pochopil.

Bohužel, ty chyby jsou významné a čtení komplikují až moc. Nehledě na to, že tvoje články (ano, ze zvědavosti jsem některé četl) jsou příšerné i ze slohové stránky.
Error
Profil
Dobře tak opomente v hodnocení v designu chyby v textu. Vím o nich.
Proto pište něco jiného než chyby.

Některé významné chbyby ani tak moc nekomplikují .. ale stylisticky věty hlavně komplikují. Proto gramatické chyby mi tolik neva.

Četl jsi doufám z nějakých starších článků než poslední či předposlední. To bych pak s tebou souhlasil..
WanTo
Profil
Error
Četl jsem nějaký blábol (promiň, ale jinak to nazvat nejde) o počítačových hrách.

Chceš psát něco jiného než chyby? Já toho kromě chyb moc nevidím ;-) Kritiku designu si taky nepřeješ (ten se mi líbí), tak co vlastně chceš?
Polaroid
Profil
Error
Dobře tak opomente v hodnocení v designu chyby v textu. Vím o nich.
Proto pište něco jiného než chyby.

Některé významné chbyby ani tak moc nekomplikují .. ale stylisticky věty hlavně komplikují. Proto gramatické chyby mi tolik neva.

Četl jsi doufám z nějakých starších článků než poslední či předposlední. To bych pak s tebou souhlasil..


???
Asi jsem trochu hloupej, ale přestože jsem rodilý Čech, tak vůbec, ale vůbec nerozumím tomu, cos právě napsal, hele nebudeme se raději bavit třeba anglicky?
tiso
Profil
Error
Texty z chybami sa nikomu čítať a lúštiť nechce... Ty si asi jediný v tejto diskusii kto je presvedčený o opaku... Sebakritika a objektívne posudzovanie svojich schopností je niečo čo veľa ľuďom chýba.

Jedinú dovolenú výnimku má ostravak - http://ostravak.bloguje.cz/
Railbot
Profil
Error
Pokud nekde narazim na nekoho jako ty, kdo se snazi tvorit web, tak mu vetsinou popreju hodne stesti do budoucna a doporucim mu, aby to zkousel dal a stale se zlepsoval.
Tobe bych vsak doporucil, abys misto psani textu radeji zacal kreslit obrazky (mozna to bude stejna patlanina, ale tou je dnesk kdejake umelecke dilo) a web...zkusil udelat neco sveho. Obslehnout design umi kazdy.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0