« 1 2 »
Autor Zpráva
RPG
Profil
Pokračujte, pokračujte, ostatní se dobře baví :o).
Anonymní
Profil *
Error
Tak já ti něco povím, proč je důležité i na webu psát spisovně a pokud možno bez chyb. Můžu pořád učit děti správně česky, ale když pak půjdou číst třeba tvé stránky, tak mi řeknou: " Vidíš na internetu to píšou taky špatně." To je ta chyba, lidi tady čtou a tím se i učí a co se naučí u tebe?? Špatně česky.
BLUECORE
Profil *
no ty vole tá stránka čo si poslal je riadny randál :D som nedokázal prečítať 1 vetu :D
Error
Profil
Že bych vtym pokračoval třeba se proslavim.
Error
Profil
Dobře mám nápad pošlete mi 79kč přes sms viz můj web a splním vám přání - buď
a) Zrušim mí weby
b) Přestanem jsem psát
c) Budem psát bez chyb (čili prakticky vůbec)

Když mi dojde od třech sms viz str bude vám vyhověno.
Anonymní
Profil *
Error
Já mám lepší nápad, posílej mi texty a já ti je budu opravovat a možná i zadarmo.
Error
Profil
:D to si dety dobrý když si anonymní :D ale to už mě nabýdlo lidí..
Nechci je to moje imige :D ale ne to nemyslím vážně prostě mě to nepomůže vničim kromě toho že můžu reprezen
WanTo
Profil
Error
Já bych ti ty peníze snad i posal. Jenže já ti nevěřím, že to opravdu uděláš.
Kotě
Profil *
Anonymní - Kotě
Omlouvám se za nepřihlášení. To ale není image, to je pak ostuda. Chtěla jsem ti pomoci. Nebu se vnucovat.
Error
Profil
že zruším web? nebo kterou myslíš možnost :D však to by se dalo vyřešit :D
To je jen výmluva podle mě.

Možná jsem cvok či něco jiného ale nejsem podvodník zloděj peněz..
Když něco slíbím tak to dodržím. Mynule jsem slyboval že udělám něco s chybamy udělal jsem opravil jsem spoustu článků ve wordu..

Ne to mě ratši zalplať kurz čj v Brně Určitě bych dojel.

Co myslíš měl bych šanci prodat svůj web přes sms třeba za 10 kč? www.smetisteher.wz.cz ?
Error
Profil
Kotě: Image může vyjadřovat lecos
Railbot
Profil
Error
Stavis svuj image na tom, ze se vyjadrujes jako negramotny krovak a premyslis jako male dite? Vyborne. Ted uz nemam nejmensich pochyb o tom, ze jsi padlej na hlavu. V kolik ti sestricka nosi leky?
Kotě
Profil *
Error
Tak si kup alespoň slovník, tam najdeš všechno, co nevíš.
WanTo
Profil
Pravidla českého pravopisu, Stručná mluvnice česká, Slovník spisovné češtiny, Akademický slovník cizích slov, Etymologický slovník a mohl bych jmenovat spoustu dalších. Až se ti někdo podívá do skříně, hnedka si bude myslet že jsi vzdělaný a umíš dobře česky :-)

Ale teďka bez legrace, ty Pravidla českého pravopisu si sežeň ;-)
Error
Profil
Ráno v 7hod o obědě 12:30 a večer 18:00 a něky když potřebuji pozbudit.
Mám ti nadyktovat i adresu? Nebo bohunice znáš?


Chceš tam? Přímo si o to řikáš já bych ti zařídil spešl výhody. Mohl bys na pc a popisovat co dělám. Ale kdybch tam byl tak u pc určitě nejsu.
Error
Profil
Railbot jj máš hezký web ale máš vnim 80% inspirace z jiných webů pokud to není nějakej rs..
Ale je hezkej :D a bez chyb snad.


Pravidla českého pravopisu máme doma. Možná budem mít i ve škole uš jsem na druhým stupni. Tam uš máme přístup ke knihovně. Teda budu mít.
WanTo
Profil
Pravidla českého pravopisu máme doma.
Tak je začni používat. A začni víc číst, možná pak získáš cit pro jazyk. Uvidíš špatně napsané slovo (třeba tvé oblíbené ) a hnedka poznáš, že je něco špatně.

Možná budem mít i ve škole uš jsem na druhým stupni.
Představa, že bych se měl v šesté třídě vyjadřovat na stejné úrovni jako ty, mě děsí.

Update: nebylo to myšleno tak, že do šesté třídy teďka chodím :-)
Railbot
Profil
Error
Proc sem pletes muj web, ktery, pro tvou informaci, je uz znacne stary a jiz delsi dobu zcela zanedbany? Ale kdyz uz jsi u nej. Muzes prosim te uvest, kde konkretne jsem nacerpal tech tvych vyrcenych 80% inspirace? :) Odpovim si sam - nevis, jinak bys nepsal "jestli to neni nejakej rs", neni, je to komplet moje prace jako i dalsi me vytvory, coz se o tech tvych rozhodne rict neda.
Error
Profil
JJ a) menu okopírované b) spodní čára koment .. to co mě bylo odsouzeno.. zapoměn na to

JJ musim tě sklamat myslel jsem do druháku.
*Čvachta*
Profil *
Error

Vy to mastíte. Prosimtě kolik ti je?
RPG
Profil
1) Písmo je moc malé.
2) Obsah mi nesedí ke vzhledu.
3) Neklikací logo (jop, vím, je to obrázek).
4) Prosím, řekni mi, co to jsou exe hry?
5) Chybí mi patička. Mám ji rád.
6) Máš tam otazníčky místo "š".
7) "Aktuality" mi nebezpečně připomínají reklamu...

WanTo
Představa, že bych se měl v šesté třídě vyjadřovat na stejné úrovni jako ty, mě děsí.
Představa, že bych se v šesté třídě vyjadřoval jako ty mne děsí ještě více :o). Mladí intelektuálové, to nemusím.
Mimochodem, on je druhý stupeň od šesté třídy? Zapomínám, zapomínám...

Error
JJ musim tě sklamat myslel jsem do druháku.
Nevěřím. S tím pravopisem bych tě, jako učitel, nepustil ani ze základky.

Ono slavné "uš" používá i několik mých spolužáků, vážně to nesnáším :o).
Anonymní
Profil *
Ty otazníky ve slovech je asi špatně nastavený kódování z databáze nebo ve stránce. Mně se to taky stalo design nevim je takovej běžnej ošklivej neni a jestli je kopírovanej to nevim, ale kazdej web má menu rozdělený do kategorií a logo a prostor pro text a plno jinejch věcí a bívá i barevný někdy.
WanTo
Profil
RPG
Představa, že bych se v šesté třídě vyjadřoval jako ty mne děsí ještě více :o). Mladí intelektuálové, to nemusím.
He, nevím, co si o tom mám myslet :-) To má být nějaká narážka na mě?
RPG
Profil
WanTo
Ne, ne, to určitě ne... :o)
Error
Profil
RPG
"Nevěřím. S tím pravopisem bych tě, jako učitel, nepustil ani ze základky." no a to mám z čj 2Trochu jsem nezvládl literatůru..
Jinak nemám problémy. Jsu z nej 5 žáků.. Musim upozornit normální škola.
Jo psal jsi 1- 7 asi jsi nedával zde moc pozor nebo jsi to chtě zhrnout.

Anonimní
To už mě taky napadlo s tou db ale všiml jsem si toho pozdě. Smazal jsem vše a na wz myslím že záloha není. Nevim db moc neovládám bylo tam všeho navíběr tak jsem všechno nechal jak bylo nastavené. Měl jsem to stáhlé 2x jednou zip a pak normal.
:D ještě mi vrtalo hlavou aš jsem to přetahoval do jiné proč to nejde.. bylo tam vytvořit db :D
Railbot
Profil
Error
a) menu okopírované b) spodní čára koment .. to co mě bylo odsouzeno.. zapoměn na to

To melo byt na mne?

Jinak jses vazne asi nejak postizenej, jelikoz tady je videt napsano "Anonymní" a ty bez problemu napises "Anonimní", to je uz vazen na odstrel.
Error
Profil
jo ale to tlačítko není po ruce
Anonymní
Profil *
Nastavení češtiny v databázi na (wz)

Podpora změny kódování, implementovaná v MySQL od verze 4.1 umožňuje ukládat data s použitím rozdílného kódování a porovnávání. Můžeme určit kódovou stránku pro server, databázi, tabulku nebo jednotlivý sloupec.
Kde vznikají nesrovnalosti
Problémy mohou nastat v případě, kdy jsou použitá rozdílná kódování pro užití na stránce, v databázi, ale také v komunikaci mezi klientským programem a MySQL serverem.
Chcete-li aby klientský program komunikoval se serverem s použitím kódováním odlišným od výchozího (pro MySQL 4.1 se jedná o latin1), budete jej muset specifikovat.

Přihlašte se do phpMyAdmin na wz

Po aktivaci vaší databáze v nastavení klikněte na odkaz phpMyAdmin. Hned na úvodní stránce phpMyAdminu. Si nastavte kódování cs-iso-8859-2.
Budu mluvit o kódování windows-1250 protože ho používám, ale stejný postup platí pro všechny ostatní druhy. Po kliknutí na tlačítko "Proveď" se v mysql nastaví Vámi definované kódování. A pak vyplňte vaše přihlašovací údaje a přihlašte se do phpMyAdmin.
V phpMyadminu si nastavte správnou znakovou sadu pro připojeni k db (windows-1250 = cp1250_czech_cs, iso-8859-2 = latin2_czech_cs ) jakou používáte na svém webu většinou to zjistíte když si zobrazíte svůj zdrojovej kód stránky a v headu najdete tento metatag "<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html"; charset="windows-1250" />" ve vašem případě tam bude možná jiné kodování a pokud ho tam nemáte vůbec je to špatně a nastavte si ho.
Takže já si nastavil v phpMyAdmin pro windows-1250 = cp1250_czech_cs. Porovnávání nastavte také na cp1250_czech_cs nyní Vám bude vše fungovat. Nyní se odhlašte z phpMyAdmin a i z wz.

začlenění kódování pro češtinu pro komunikaci s databází vždy to zapisujte hned po připojení k databázi.

<?php
$link = mysql_connect($MySQL_server, $MySQL_user, $MySQL_user_password) or die ("Nepovedlo se připoojit na databázový server"); //zalogování se do databáze
$db = mysql_select_db("$MySQL_db", $link) or die ("Nepovedlo se otevřít databázi"); //otevření databáze
mysql_query("SET NAMES cp1250"); //nastavení kódování pro komunikaci s databází
?>
witiko
Profil
K tomu webu. Ten design není nejhorší a pokud není celý zkopírovaný, tak je to i celkem dobrá práce. Problém tohoto webu však není jen v grafice, ale i v názvu. Nedovedu si představit člověka, který by dobrovolně vlezl na web s názvem Palma, protože neví, co má očekávat. Velká část lidí si bude možná myslet, že jsou to stránky ekologů(i já si to myslel :-) ). Ve spojitosti s tím lidem i víc vadí chyby v článcích. Na stránkách, které by měly jak v doméně, tak v názvu například ,,O počítačích", bude všem jasné o co jde a pokud budeš mít na webu články, který budou lidi zajímat, určitě zkousnou i "pár" chyb. Neříkám, že tvé články nejsou zajímavé. Jenom říkám, že například recenzi počítačové hry určitě nebude nikdo hledat na tvém webu ,,Palma" a pokud ji tam náhodou najde, bude se na ni koukat skrz prsty. Taky název domény by mohl být např. www.palma.ic.cz. Scriptování stránek se zdá na pohled celkem slušné, ale validátoru se web moc nelíbil:

Výsledky kompletní validace webu
Pouze uvedu:
No DOCTYPE found! Attempting validation with XHTML 1.0 Transitional
Failed validation, 13 errors

Ale možná že se error poučí a příště toho bude méně.
Error
Profil
K temu to se musím ještě vrátit.

Palma proto že naní nerostou žádné články.

Ne to bylo jen tak chtěl jsem navodit klit čtenářovi jako třeba že si může číst na pláži pod palmou.
A to logo je blog s palmou podle toho jsem usuzoval že lidé poznají že je to blog - Palma.
:D ale díky už se chystám to spravit 28.6.2006 31.8.2006 ale zjistil jsem to počase že jsi mi to napsal :D
Dýýýýky :D
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0