Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Zdravim vsechny,

prosim o shodnoceni kodu stranky a taky designu, ikdyz ho tam moc neni. Potreboval bych vedet zda je stranka spravne po strance kodu a taky po strance SEO.

P.S. reklamy dole si prosim nevsimejte.
Diky moc.
Mouse Elbow
Profil
<title>ZEKA - Lumír Zezulka</title>
<meta http-equiv="Content-Language" content="cs" />
<meta name="Keywords" content="" lang="cs" />
<meta name="Description" content="" lang="cs" />

<h1 id="logo" title="ZEKA - Lumír Zezulka"><a href="index.htm" title="ZEKA - Lumír Zezulka">ZEKA - Lumír Zezulka<span></span></a></h1>

Tohle je spíš antiSEO.

Já by jsem se snažil klíčová slova a SEO optimalizaci soustředit na Opravy a prodej hasičské automobilové techniky než na ZEKA - Lumír ....

Design je hezký, ale podle jedné stránky toho nemohu moc hodnotit ...

No moc romanticky jsem to zrovna nenapsal tak se nezlob :))
Romanticka
Profil
jo, ale ja to mam tak schvalne, protoze se to pak bude delai na tri casti a kazda ta cast bude mit v title uz to svoje zamereni. takze v prvni casti to uz bude s tim zamerenim na opravy hasicskych vozu.... v dalsi casti to bude s hasicimi ....

Slo mi o to zda je kod spravny.
DoubleThink
Profil *
Moc se mi nelíbí fonty.
Udělat logo neznamená kliknout na nástroj text a napsat "ZEKA" - písmena mají špatný rozpal.
Nápis "vyberte si" je moc velký - větší než logo. Jeho font je moc zprofanovaný (tuším, že zdeformovaná Verdana). Jako grafik bys měl mít víc sans-serif fontů - ne jenom ty co jsou v instalaci Windows.

Kód nehodnotím - jako návštěvník ho nevidím a nerozumím mu.
Romanticka
Profil
DoubleThink
Mas pravdu, ale bohuzel jsem zakaznika nedokazal presvedcit o tom ze to vyberte si, tam nemusi vubec byt. Bohuzel ho tam chtel, protoze si mysli, ze kdyz tam prijde laik (treba moje babicka) tak vubec nebude vedet. ze vpravo ma na vyber ze tri moznosti. Takze sem to tam musel dat velkym, aby si toho hned vsimli. Take nema zadne logo, takze jsem pozul jedno univerzalni a to textove.

AKTUALIZACE
Jde prvni odkaz vpravo - opravy a prodej hasicske.... (dostanete se na dalsi stranku, ale odkazy jsou nefunkcni)
Ludivitto
Profil
1. Logo opravdu postrádá nějakou dynamičnost, chtělo by to minimálně lepší (rozuměj přitažlivější) font.
2. Kód i komentáře v něm (na můj vkus) až příliš odřádkováváš
3. Zkus v CSS "šetřit místem" - background nemusíš rozepisovat na tři řádky apod.
4. Základní barva (color: #5e5e5e;) není zrovna ideální, když už tak už třeba #222 - zkrátka něco tmavšího.

Jsou to sice blbůstky (většinou silně subjektivní z mé strany, jako například místo v CSS), ale třeba si něco z toho vezmeš k srdci:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0