Autor Zpráva
svains
Profil *
Pracovní pomůcky.com ,amatérská tvorba, budu rád za každou připomínku, díky.
Kotě
Profil *
Líbí a moc.
vrabecek17
jj pekny :)
quinux
Na amatérskou tvorbu je to teda dost povedené, ale:
Horní menu - nečitelné a to absolutně
Přehled produktů - ty obrázky by měly být odsazené
Rychlý kontakt - v kombinaci s pozadím je to špatně čitelné, text "nebo použitím kontaktního formuláře." má příliš malé písmo
Osobní ochranné prostředky v Eu (pdf) - neuškodilo by dodat taky velikost toho pdf
Drobková navigace - chybí diakritika
WanTo
Tak já jsem to horní menu přehlédl :-)
svains
Profil *
quinux: tak rychly kontakt sem už hodil tmavším písmem, možná ho teda ještě zvětšim, pdf hned opravim, a to horni menu, tam mam problem v iecku je blbe citelny, ale to je problem csska a to taky hned opravim, jinak ve firefoxu si myslim ze je to ok, a s tou diakritikou můžeš prosimtě uvést přesně kde, díky.
quinux
svains
Já se na to koukal ve Firefoxu a to horní menu je šedý a splývá. Mám namysli ty texty "nákupní řád", "ceník zboží"...
RaDeoon
Profil *
1)nevalidní kod
2) to dole je to až moc odsazený... vždycky zajedu až úplně dolu... to nahoře co ej vidím tak koukám dolů a nic tam není

jinak pěkný
quinux
RaDeoon

svains psal, že se jedná o amatérskou tvorbu tak tu nestraš s validitou a ostatně (nejen) v tomto případě validita není podstatná. Podstatný je konverzní poměr.
odkaz
Profil *
máš to krásný, ale nahoře to menu šedě na oranžovým poli fakt nekde číst :(
Anonymní
Profil *
ok, pracuju na tech zmenach jen piste dal,
Anonymní
Profil *
Tak to vrchní menu by mělo být v pořádku, chyba v css, jinak kdyz uvadite naky chyby, pls piste prohlizec a konkretne chybu diky,
Anonymní
Profil *
Celkem se mi to líbí, ale změnila bych trochu barvy, i kdyz možná byl záměr aby to bilo do očí a upoutalo,..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0