« 1 2 »
Autor Zpráva
davidcoudy
Profil
Zkusim to možná to k něčemu bude. Tak se vyřáděte. http://www.coudyblog.nazory.cz
Prostě běžnej design teda styl nebo jak by se to dalo nazvat nic moc. Samozřejmě gramatyka v pr.. ale to se ještě dá zpravit. A formátování textu taky nic moc. Písmo neni moc dobře čitelný. A celkově je to nadraka kód sice validní ale ta reklama z wz to kazí. To logo mohlo bejt lepší a vlastně to je jen obyč obrázek. Asi nejsi designer ne nejsem. :)
to bude prča wow to sem si zas naběhl ale aspon se poučim :)

až se budete smát tak pšt ne tak hlasitě :)
quinux
Profil
Když víš, že to má tolik chyb jak říkáš tak proč to sem cpeš? :-D

Mno z mého pohledu:
-Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 11 in /3w/nazory.cz/c/coudyblog/pages/system/counter.php on line 67 - tohle ještě přežiju
-Celkem byly tyto stránky navštíveny 406 krát a dnes 6 krát. A právě teď tu je 1 online - kdybych to nevložil tady do diskuse tak to nepřečtu
-podobně se hodně špatně čte to menu nahoře
-no a i hlavní menu (pravý sloupec) je docela nečitelný

jinak asi v poho..

PS. určo bych ještě něco našel, jako třeba, že aktivní odkaz v menu by měl nějak svítit atp., ale pro začátek to co jsem napsal myslím stačí :o)
djlj
Profil
Samozřejmě gramatyka v pr.
Je to gramatika. A máš pravdu, že je to hrozné - "práci s novímy články" - to přímo bije do očí, fuj. A taky je obdivuhodné, jak dokážeš napsat celý odstavec jednou větou bez interpunkce ;).

Ale k vzhledu - mně se to moc líbí, až na tu chybovou hlášku nahoře, ta tam asi nepatří "Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 11 in /3w/nazory.cz/c/coudyblog/pages/system/counter.php on line 67".
djlj
Profil
Jo a... text v menu by mohl být tak o 1-2 px větším písmem.
davidcoudy
Profil
jen sem tipoval :)
Miloš
Profil
qzhledu se ně to lýbý
gramatyku nehownotím, páč du z rovna spad
fórum má ňákí tardžet _blank či co, vadí, páč neupozorněno (straťý se navygace)
ináč přespřřřřřřříliž baref … kerí dou! do hromady (lýbý)

Yěďiný, co mi s kutečňě vaďý, je padkoví pýsmo – na monytoru se čte húř neš na papýře. Wřele doporučuju ňákí ten Verdana, whoršým tahoma nep aryjál.
Stáňa
Profil
Vzhled je super a barvy nádherné, ale pravda je, že čeština je tvůj problém. Oprav chyby a bude to OK. Tu chybovou hlášku dej pryč.
Stáňa
Profil
Miloš
Ty komiku, to je fakt děs a číst to je za trest, ale myslíš, že to těm češtiny neznalým dojde?
Miloš
Profil
Stáňa
myslíš, že to těm češtiny neznalým dojde
Já uš yný neb-udu… Ale ne-e, to-yen teť mám takovou rozvernou, ynáčž (vys mé mynulé přetchozý přís pjěfki) sou, doufám, česki fpořátku. A uš du spad (radyjoaktyvňí). Bobrou noS.
Stáňa
Profil
Miloš
Tak se hezky vyspinkej a dík za pobavení.

davidcoudy
Vidíš, co ta tvoje čeština dělá s Milošem?
davidcoudy
Profil
mno ta čeština jasně je to hloupí jsem rudej ale to ještě vykoumám. A ta hláška o ní nevim mě se nezobrazuje nevim čim to je. Takže an nevim kde co opravit. je to divný.
koudi
Profil
<ot>
Miloš
Ty jsi blázen :). Osobně by mi dalo hodně práce takový krávoviny napsat :)
</ot>
davidcoudy
Profil
no ja si myslim že se tu má člověk trochu poučit načerpat inspiraci a pobavit se nevadí mi kritika když je slušně podaná. :) vám přeju taky dobrou noc a hezké sny a ať se vám zdá o tom webu :).
Stáňa
Profil
davidcoudy
Neboj, Miloše to přejde a tvoje stránky jsou po grafické části moc pěkné. Dobrou všem.
davidcoudy
Profil
Miloš koukám máš taky smysl pro humor to je super :))
Miloš
Profil
OT – Yá taki přeju bobrou, neysme předce na četu, né?!
PS davidcoudy – grafycki fak fak móóóc heskí; ¥en tag dál.
davidcoudy
Profil
dík za vaše komentáře za vaši úžasnou podporu a skvělou koordinovanou diskusi a vtipné připomínky mam co vylepšovat hlavně tu cz windows-1250 :))
Stáňa
Profil
Dnes jsem na stránky přidal RSS kanál, který vám usnadní práci s novými články. Pro ty, co nevědí o čem je řeč, tak pokud používáte např. Firefox, tak v řádku, kde zadáváte adresu, je malá ikonka - takový čtvereček s vlnkama. Na něj kliknete a uložíte si novou záložku. Pak už stačí občas na ni myší najet a hned zjistíte, zda nejsou na webu nové články, které by vás mohly zajímat.


Snad jsem nic nepřehlédla a máš to opavené.
odkaz
Profil *
máš-li dobrého přítele, máš víc než on.. to se asi tvýmu kámošovi Michalovi nebude moc zamlouvat, ne?
jinak je to fakt moooooooc hezký ty barvy a tak, povedlo se ti to :)
Mistr
Profil
Stáňa
Snad jsem nic nepřehlédla
Myslím, že jsi přehlédla. Avšak u toho množství, které bylo třeba opravit, se to dá pochopit. Změnil bych ještě slovo "vlnkama" na vlnkami. Viz www.pravidla.cz
davidcoudy
Profil
Stáňa
Díky za opravu už to tam je :)

odkaz
On tomu snad rozumí dobře :))
Anonymní
Profil *
Tak kod hodnotit nebudu, predpokladam nejakej redakcni system a grafika tak 3/10, nic novyho, ...
davidcoudy
Profil
Anonymní
Hm aha. Myslim že nevýš o čem je řeč. Myslíš že nacpat texty do databáze a pak je nějak tam odtud vysypat musí bejt nějakej rs? předpokladam žes myslel takovej jako je to forum co tam mam miniBB to mas pravdu to forum je to samí jako tahle diskuze. Ale ve stránce ne a podle mě tomu nerozumíš.
:) Protože bys to poznal.

Jinak to beru, že grafika nic moc.
davidcoudy
Profil
Anonymní
Chceš znát historii toho meho rs?
Na počátku byla kniha obyčejná kniha návštěv která ukládala data do souboru. To mi moc nevihovovalo tak sem to předělal pro ukládání dat do databáze. A nakonec při formátování výstupu mě napadlo takhle doplnovat text do stránky. Vym, že rs existujou, ale u mě je vše tak primityvně lehký, že by to zvládl každej co začíná. :)

A napsat stránku bezchybně co se týče kodu myslim tim mít je validní pro dané dtd je hračka nevydim v tom problem :) pokud aspon trošku se snažíš.
Stáňa
Profil
Mistr
No vidíš, i mistr tesař se utne. Dík za upozornění, přehlédla jsem to.
Stáňa
Profil
davidcoudy

Tak se vloudila chybička, oprav to ještě jednou.

Dnes jsem na stránky přidal RSS kanál, který vám usnadní práci s novými články. Pro ty, co nevědí o čem je řeč, tak pokud používáte např. Firefox, tak v řádku, kde zadáváte adresu, je malá ikonka - takový čtvereček s vlnkami. Na něj kliknete a uložíte si novou záložku. Pak už stačí občas na ni myší najet a hned zjistíte, zda nejsou na webu nové články, které by vás mohly zajímat.
Stáňa
Profil
davidcoudy
vlnkami ne vlnkamy!!
davidcoudy
Profil
už to by bylo super mít někoho na opravy textů :)
(vtip)

ale lepší bude asi na to dávat pozor.

Dík za pomoc.
davidcoudy
Profil
mam dotaz opravdu se tam zobrazuje chybové hlášení? Já ho ttu totiž nemam a to na to koukám v opeře IE i FF a nic tam neni. Jsem z toho nějaký zmatený.
Stáňa
Profil
davidcoudy
Klidně ti je budu opravovat, když je pošleš.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0