Autor Zpráva
ikoner
Profil *
zdravím,
prosím o zhodnotenie http://lucia.ikoner.sk/
vďaka
spritik
Profil
proč je obsah v latině?Jinak vieru peknéé
Anonymní
Profil *
proč je obsah v latině?Jinak vieru peknéé... :-D, tak kod je ok, a k designu - v jednoduchosti je sila, ale trochu prikorenit by nebylo spatny,..
ikoner
Profil
proč je obsah v latině?
nuž obsah mi ešte nedodali, tak som tam nejaký vygeneroval...
All4Net
Profil
Podla mna je to po grafickej stranke az moc jednoduche.
ikoner
Profil
All4Net
Anonymní
je pravda, že som to kreslil asi hodinu, ale veľmi vadí tá jednoduchosť? no skúsim tam pridať nejaké čačky...
All4Net
Profil
ikoner

čačky tam rozhodne nedavaj. Skor tu stranku nejako ohranic, lebo takto je to divne a pokial zakaznik nebude namietat nechaj tak. Celkovo ako som uz povedal sa mi to moc nepozdava. Na druhej strane nemozem ale povedat, ze je to zle. Chapeme sa? :o)
ikoner
Profil
All4Net
chápeme... ale keď sa na to pozerám, tak máš pravdu, trocha to ohraničím a menu pridám jemne 3d efektu
letim
Profil
ikoner
Myslím,že nezáleží jak dlouho jsi to kreslil.Někteří jednotlivci dělají grafiku třeba rok a několikrát ji předělávají a výsledek stejně nestojí za nic.Osobně zastávám nazor o jednoduchosti a kráse
viz: Anonymní
v jednoduchosti je sila,
Jen bych změnil barvy v menu: po přejetí na tom světle zeleném je bílá téměř neviditelná.Splývá s pozadím.
Zkus tam dát tu růžovou ( #FF6699 ) a na aktivním odkazu světle zelenou ( #CCE599 )

Jinak bych si dovolil tvrdi že v poho...
Tom@sQo
Profil *
hodnotenie: dost sa mi to paci(dizajn). chyba mi aspon nahmatkove vyuzitie cookies popr. sessions na zmenu language atd :) a hlavne PHP! sak zijeme v 21. storoci! aspon zrob to na sposob index.php?go=cennik. bodovo: 8-8,5/10

zobrazenie v browseroch:{
opera, mozilla: OK;
MSIE: ******* sa zobrazuje text(ide hned od kraja)-skus pouzit nejaky iehack;
lynx: celkom solidne citatelna :);
}
/*
PS: povoes mi sajt, kde je ten text generator? edel som ho, ale uz som ho zabudol :-]
*/
ikoner
Profil
letim
vďaka za pripomienky, s farbami sa ešte pohrám

Tom@sQo
hlavne PHP
:) hovorí ti niečo mod_rewrite? to je práve to, aby tam neboli linky typu index.php?go=cennik, ale trošku čitatelnejšie pre užívateľa a aj kvôli SEO...
a ten generátor je napr. http://www.lipsum.com/
a diky, že je si ma upozornil na IE, opravím to neskôr
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0