Autor Zpráva
Smidla
Profil
Dobry den. Cirou nahodou jsem nazaril na tuhle diskusi pri heldani nejakych veci na netu a nemohu nevyuzit moznosti nechat si ohodnotit svoje dilko. Tak prosim, smele do toho: http://www.sweb.cz/smidluv_web/
svains
Profil *
Tak kod hodnotit nebudu (front page), grafiku taky ne (front page) a co se tyce span poison, tak to od vas vidim velice naivne, kazdopadne pokud vas to bavi, jen tak dal a mnoho uspechu :)
Gekon
Profil
svains
Když jsi tak zaujatý proti FP, v čem si myslíš, že je dělaný JPW?
RPG
Profil
Smidla

1) Nelíbí se mi kombinace barev.
2) Menu bych zjednodušil; zrušil orámování.
3) Chybí mi hover u odkazů.
4) Modré písmo ne, prosím.
5) FF mi zablokoval vyskakovací okno. Pravda, až po reloadu, ale stejně...

Kód:

Smidlo, už jsem si myslel, že jsi první, komu se povedlo znepřístupnit zdrojový kód masám, po čemž již dlouho, marně, polovina diskuse touží. FF mi jej odmítalo cca pět minut zobrazit. :o)

svains
IMHO nejde o program, ve kterém člověk dělá, ale o člověka, který s daným programem dělá.
Smidla
Profil
Swains: Co si predstavujes pod takym pojmom grafika? barvy nevolil FP, obrazky nedelal FP, tak zevim.

RPG: A me se prave ty barvy libi :-) a diky bohu nejen me. Co mas na mysli pod menu? Tlacitka nebo mehu to vertikalni kde je pocitadlo a ikonky? Proc ne modre pismo? dobre se to cte, nebije to prilis, netaha oci. Ano, je tam kvuli tomu i anketa, pokud jsou ctenari ochotni toto vyskakovaci okno tolerovat a diky tomu si budu moci poridit profesionalni hosting, je to pro mne prijatelna obet. S tim kodem uz se na me obratilo vic lidi, proste to tak nejak je no. Ale me se neptej proc :-)
svains
Profil *
to Smilda: Tak prominte moc se omlouvam, mate pravdu, ja chtel jen naznacit ze tyto stranky bych byl schopen udelat behem 1 hodiny, a vcetne zvoleni te jedne barvy a ten kostrbaty obrazek nahore a bez fp :)
Smidla
Profil
to Smilda: Tak prominte moc se omlouvam, mate pravdu, ja chtel jen naznacit ze tyto stranky bych byl schopen udelat behem 1 hodiny, a vcetne zvoleni te jedne barvy a ten kostrbaty obrazek nahore a bez fp :)
Mno jo, proste jste lepsi. Ja bych je bez FP nikdy nezvladl udelat. A ten kostrbaty obrazek mi taky zabral docela hodne casu.
Treba ted se snazim poprat s databazi chovatelu a priznavam, nejde mi to... ale to me nemuze odradit, protoze tu databazi chci...
trit
Profil
Smidla
mě se ten obrázek líbí :) i ty barvy, vždyť je to o papouščích, tak to musí být veselé. ale to modré písmo se mi dobře nečte, příliš to bije a za oči to fakt tahá, radši si nech poradit....
Smidla
Profil
Dobra, poradit si necham, ale ted mi reknete jako byste zvolili barvu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0