Autor Zpráva
Táta
Profil *
Ahoj chtěl bych vědět co si myslíte o tomhle nefachá nic jenom vyzuálně CSS bude v externím souboru
ale zjistil sem že odkazy nějak blbnou v IE mohl by mi někdo říct proč?
a ještě jestli má vůbec cenu to opravovat //jestli se vám to líbí....

link: JOZINPAGE
koudi
Profil
Nelíbí, protože buď tam skutečně nic neni, nebo se ti to stejně všechno smrsklo dohromady (FF).
Táta
Profil *
ani v FF to nejede??? skus to jinde já nemám FF tak nevím jak to pro to optimalizovat
koudi
Profil
ani v FF to nejede???
Ne

skus to jinde
Ne děkuju.

já nemám FF tak nevím jak to pro to optimalizovat
Třeba si ho nainstalovat?
Táta
Profil *
Tak ti řeknu jednu věc proč si ty nenainstaluješ Operu... úplně to samý
koudi
Profil
Táta
Mam nainstalováno několik prohlížečů, včetně opery....
Anonymní
Profil *
Fuuuuuuuj hnusný stránky nafoukanej táta se zlobí .-), co ma byt cilem webu? nebo spise o co se snazit na dobrem webu? zpřistupnit ho pokud možno všem lidem treba ja operu nemam mam jen mozzilu a nevidim tam nic jen nejakej ctverecek. Je to cel nejake divne nez pujdeš z kuži na trh tak sed doma za pc a snaz se udelat neco lepsiho. nejvic me dostalo | webmaster is Josef Večeřa .-)
none
Profil
jezis sem se neprihlasil anonym sem ja
Gekon
Profil
Je to dost nechutné, v FF se na to nedá koukat, a v IE se po on-mousu na to menu vpravo stane dost zajímavá věc:)
quinux
Profil
Táta
Pokud chceš dělat stránky tak více prohlížečů budeš potřebovat .. bohužel
Táta
Profil *
Ahoj teď sem zvalidnil stránky a chtěl bych vědět teda jestli to už de jenom zkouším když to pude pžedělám to a udělám i obsah stránek budou to osobní... díky Jozinpage
WanTo
Profil
Táta
Buď rád, že po tobě nechceme, aby ses na to podíval i v Konqueroru :-)
quinux
Profil
WanTo
http://browsershots.org/website/1185150/ za pár minut (hodin) uvidíme výsledky :-D
WanTo
Profil
Čirou náhodou používám SuSE Linux, takže screenshot je již na světě :-)

http://wanto.czweb.org/blbosti/screen20.png
Táta
Profil *
Jako já nevím ale připadne mě to normálně všude stejý ... téměř
ivzez
Profil
1) To jste asi zjistili (nebo stránku budou navštěvovat pouze dívky a děti?)
2) záliby

3) V IE to je opravdu dost hrozné. Víš, že cca 90% uživatelů Windows používá IE? Chceš je rovnou poslat jinam?

4) Pokliknutí na odkaz v FF i v IE se dostanu na "chyba 404". V IE se navíc text stránky (nikoliv menu) přesune.
ivzez
Profil
Jak jsi nastavil tu reklamu webuzdarma do vyskakovacího okna? Ty ses s hostingem nějak domluvil? Pokud vím, má se podle podmínek hostingu reklama zobrazovat buď na první stránce nahoře nebo na všech stránkách dole.
Táta
Profil *
Hmmmm tak bych rád věděl pokud je to tak jak povídáš ivzez tak proč to tam takhle nabízí????
ivzez
Profil
No, já jsem si stránku na webzdarma zakládala asi před 3 nebo 4 měsíci, a v podmínkách jsem našla jen ty dvě možnosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0