Autor Zpráva
niky
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Zahrajte si tuto hru a zkritizujte ji.
Miloš
Profil
Je to M$IE only; stydíš se?
Peca
Profil
Zase jeden, kterému autorská práva nic neříkají...
Bubák
Profil *
A co návod?
Richi
Profil
návod? vždyt to je hra pro malé děti :-)
WanTo
Profil
Ten level, jak se ujíží s autem se docela povedl :-) Jen se mi nepodařilo ujet :-(
Ladza
Profil
me se to teda celkem libilo:-D zaparil jsem si:-D s tim autem to bylo super :-D :-D
DJ Miky
Profil
Hmm, tak já si nezahraji. Ve FF se loading zasekne na 40%, v IE nejde klikat na nic v menu ani nikde jinde... :-(
WanTo
Profil
DJ Miky
Zkus Operu. Mám ji pod Linuxem + Adobe Flash Player 7 a jede to krásně.
Ladza
Profil
ja mam FF a normalne mi to jede...kdyz tam si smaz temporate files....(prej to nekdy pomaha:-D)
DJ Miky
Profil
V Opeře to samé.
Zkusil jsem restatovat PC a už to jde... :-)

2340 bodů na lehkou obtížnost. (no to auto je teda hrozný :D)
Steve_RH
Profil
Ňáké zvuky by rozhodně neuškodili...
nonewood
Profil
niky
Jednoduché, ale pěkné :-), auto skvělý :-D.

za převzatej nápad s Bulánky -5, za auto +2 7/10 :-)
Anonymní
Profil *
[b][/b]gjhgfhgfhfgtgfh
venca163
Profil
Bubák
přesně, určitě by neuškodil návod, něco jako co je cíl hry (jednotlivého kola)
o co se má člověk snažit...=)
REWik
Profil *
sorry.ale mega **** to je.
Anonymní
Profil *
Chci si stáhnout Bulánky
Anonymní
Profil *
nejsem *****
Nočkys
Profil *
Kdo si chce zahrat bulanky pres hamachi mam svoji sit Bulnebul(Nočkyss81)_je-in)Moje ICQ je 401252918.Nočkys
pietro
Profil
Jednim slovem blbost, takovyhle jednoduchy klikacky sem delal pred 5 lety a nikdy me nenapadlo se s tim chlubit:) Na druhou stranu hodnotim kladne chut tvorit, ale chce to jeste trochu trenovat...
Miloš
Profil
pietro
takovyhle jednoduchy klikacky sem delal pred 5 lety
Prostě 'seš frajer, no. Máme se z toho podělat?
Sis nevšiml, ze kdy jsou předcházející příspěvky? Že niky založil tento příspěvek 28. 6. 2006 (před půldruhým rokem) a od té doby do něj nic nenapsal? A že mu jako neregistrovanému nechodí info o tom, že sem někdo něco napsal? Příště se, než něco napíšeš, aspoň trochu zamysli, kam to píšeš.
niky
Profil
pietro
Tys nikdy nebyl hrdej na to cos ses naučil a vytvořil? Nikdy jsi neměl ten krásný pocit, že jsi něco sestavil a ono to funguvalo a ten pocit hned to dát vědět světu?
Teď, když se zpětně podívám na tento můj výtvor, jistě přiznávám, že je amaterský, ale jako amatér jsem měl z něho radost, hlavně kvůli propracovanosti, která v té hře je. Svou vizáží působí trochu jednoduše, ale v jednoduchosti je krása, ne? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0