Autor Zpráva
BaTeCzKo
Profil
Vytvořil jsem nový design pro své stránky (a přesunul je z wz na profitux.cz). Prosím ohodnoťte. :)

http://bateczko.profitux.cz/
nonewood
Profil
Přijde mi to nijak nezajímavé. Je to sice pěkné, ale to je vše.
ato3
Profil
BaTeCzKo
Pěkné, ale až moc jednoduché, když prezentuješ své výtvory v grafice, tak na těchto stránkách jsi se moc graficky nevyřádil:-)... ale je to povedený, jednoduchý web, který se mi líbí, ale není na něm nic extra. Prostě OK :-)
BaTeCzKo
Profil
ato3
ale není na něm nic extra

Zajímalo by mě, co tím "extra" myslíš.

jsi se moc graficky nevyřádil

Jednoduché je to naprosto úmyslně.
habendorf
Profil
BaTeCzKo: vím že to je už trochu jiný web, ale... koukal jsi na http://webman.webzdarma.cz/?str=2&tp=1 v IE? V první chvíli jsem myslel že není co stahovat :o)
BaTeCzKo
Profil
habendorf
kdo by to řekl, hned to opravím

editace: bylo to tím, že IE neví, co je to grey (zná jen gray)
lydoop
Profil
treba u toho kontaktu na icq bych dal odkaz na tvou stranku na icq.com - v tvem pripade http://www.icq.com/people/about_me.php?uin=246651717
BaTeCzKo
Profil
lydoop
To je zbytečné, protože v detailech nemám nic podstatného vyplněného (ani mít nebudu) - mám tam jen číslo, nickname a pohlaví.
BaTeCzKo
Profil
Jinak... to je vše? Žádná kritika? (kód, validita, ... atd.) (-_-)
BaTeCzKo
Profil
Ok, takže od teď považuju svůj web za dokonalý........... to byl vtip. (o-O)
MZF
Profil
Komprese loga by se hodila - 148 kb je více než hodně.

Jinak pěkné, jednoduché a účelné (i když bych trochu víc grafiky určitě ocenil).
BaTeCzKo
Profil
MZF
Díky za odezvu :)

~ Logo jsem převedl z png na jpg (teď má místo 148 kB jen 15,53 kB).
~ Víc grafiky? Jaké? (^^)
MZF
Profil
BaTeCzKo

Myslel jsem to z pohledu neotřelosti. Podobných stránek jsem viděl poměrně velké množství a i když jsou designově jednoduché a pěkné, přidáním jenom mála trefné grafiky si stránka najde svojí cestu. Originalitu. Něco, čím si ji návštěvník zafixuje. Takhle na ni přijde, řekne si: "Fajn stránka", ale za deset vteřin už o ní nebude vědět. Ale možná se pletu, přece jenom s webdesignem začínám... :)
BaTeCzKo
Profil
MZF
Za nějakou dobu určitě budu (asi v listopadu) určitě dělat další nový design. Já jen že mám radši jednoduché a přehledné stránky, které se rychle načítají (teď už i ta moje :]). A taky si myslím, že u internetových stránek jde především o jejich obsah a ne o vzhled - zatím jsem ještě nikdy nevstoupil na nějakou stránku abych čučel na nějaké zaoblené rámečky, grafické hříčky apod. Když jdu na nějakou stránku, tak tam jdu za nějakým účelem - např. si stáhnout nějakou hru. A vypadá-li ta stránka hezky, tak si řeknu: "Hezká přehledná stránka." a to je její plus, ale ne hlavní priorita.

Stručně řečeno nejdůležitější je obsah a přehlednost a potom až nějaké grafické hříčky. BTW ale všechno, co jsem tady napsal, je jen moje IMHO (můj osobní názor).

--- konec přednášky ---
Anonymní
Profil *
No mě se ta stránka docela líbí, je to jednoduché, přehledné, ale udělal bych nějaký rámeček okolo toho bílého prostoru, nebo nějaký přechod z té bílé na šedivou nebo něco podobného... ale zaujalo mě to...
MZF
Profil
BaTeCzKo

Souhlas, přehlednost především.

Už jsem myslím přišel na to, co mne na tvé stránce ruší. Nedostatečný kontrast odkazů a menu s pozadím. Viz. www.sovavsiti.cz/kontrast/ .
BaTeCzKo
Profil
MZF
~ trošku jsem ztmavil barvu odkazů a sovavsiti.cz/kontrast/ už s kontrastem souhlasí
~ jak myslíš kontrast menu s pozadím? mám snad dát na pozadí menu nějakou barvu nebo obrázek?
MZF
Profil
Myslel jsem odkazy v menu. Vypadá to teď líp.
BaTeCzKo
Profil
MZF
Takže už je to OK?
MZF
Profil
BaTeCzKo

Jo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0