Autor Zpráva
jirka_g
Profil *
Dobrý den, prosím o Vaše hodnocení a návrhy pro zlepšení našeho e-shopu www.florbal-shop.cz. Jedná se o náš nový internetový obchod s florbalovým vybavením. Předem děkuji.
nonewood
Profil
Menu nahoře na liště pod logem, by mohlo na můj vkus rychleji zajíždět.
Cena pro tebe - nevím, nezdá se mi -> Cena pro Vás; Vaše cena; atd.

Jinak pěkný e-shop...
Miloš
Profil
šířka – monitory 800*600
Pomalé vy/za-souvání roletového menu vypadá sice efektně, ale mně osobně spíš rozčiluje (subjektivní)
Fotky z náhledů v pop-up oknech je dobrá věc, ale jednak http://www.sweb.cz/pichlik/archive/2003_04_13_archive.html , druhak by bylo vhodno zavírat je na onclick.

Jinak to na mě působí přehledně, použitelně a tak.
jirka_g
Profil *
ad Cena pro tebe - nevím, nezdá se mi -> Cena pro Vás; Vaše cena; atd. )

Na tomto e-shopu jsme se vzhledem k věku a rozpoložení hlavní cílové skupiny rozhodli, že budeme zákazníkovi tykat. Vím, že je to hodně osobní a něčí ego tím může býti dotčeno, ale na druhou stranu je to něco névého, nezvyklého a osobního... Obchod jede teprve 9 dnů a reakce na tuto záležitost jsou až překvapivě kladné.
otaznicek
Profil *
vzhledove moc moc hezky, takovy pohodovy =))
jen minus ze sou tam tabulky, a nesnasim tohle: <meta http-equiv="msthemecompatible" content="no" />
a mohlo by to bejt o par px uzsi... paticka je nejaka podivna a moc vysoka.
ale jinak dobry, i kdyz floorbal jinak moc nemusim =)
nonewood
Profil
ad Cena pro tebe - nevím, nezdá se mi -> Cena pro Vás; Vaše cena; atd.
Ano je to nezvyklé, ale líbí se mi to, dobrý nápad.. :-)

nevím, nezdá se mi
reagoval jsem právě na nezvyklost tohoto spojení...
svains
Profil *
moc se mi to libi, napadite,
jirka_g
Profil *
Děkuji za pochvalu, dali jsme si na tomto projektu opravdu hodně záležet.
jirka_g
Profil *
Co říkáte na cestu shopem? Je logická a přehledná nebo jste někde narazili na nějaký problém?
Ludivitto
Profil
Moc pěkné, jen..
1. Upravil bych vysouvací menu viz. Menu nahoře na liště pod logem, by mohlo na můj vkus rychleji zajíždět.
2. K florbalu mi moc nesedí ta "Lara Croft" v hlavičce - nějaký florbalista či florbalová momentka by tam byl mnohem vkusnější.
3. vlevo v části "Proč nakupovat právě u nás ?" bych nechal vždy jen jednu random výhodu pro jednu stránku (načte se stránka, php zařídí výběr jedné výhody, načte se další stránka, zobrazí se tam další výhoda) - to problikávání všech výhod mi jako uživateli nesedí (hodně subjektivní názor).
jirka_g
Profil *
Ludivitto - Děkuji za Vaše konstruktivní připomínky. Jsou pro nás důležité. Jen ta Lara není Lara, ale je to slečna z reklamích materiálů firmy Jadberg, což je jedna s předních florbalových značek... ale mate pravdu, že by se tam dalo použít něco vhodnějšího.
no no no
Profil *
at semraci pisou ty co t o hrahjou a ne naky kluci co to nidky nedrzeli v ruce a jen kritizujou jestli se ta m tyka nebo ne to ej hezky ze se tam tyka spis bych udelal lepsi rozlozeni trideni atd.... ne jen dle znacky ale i dle veci co t o ma lepsi prehlednost co kdy pride jinak sou perfektni lepsi nez florbal.com a t nez jaky koliv jiny florbalovy internetovy obcghod moc chvalim ..... sem spokojen celkove i s nakupovanim a jednanim
Miloš
Profil
no no no
A že ses neozval před 3/4 rokem, když jsme tu o té stránce ještě psali, aneb přijde kostra k doktorovi a ten spráskne ruce: „No to nám jdete, paninko, brzo…“
massa bob
Profil *
no, libi se mi to. davam 9/10.
Marek Kolář
Profil *
Prosím čepel de nasadit na jakou koli hokejku ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0