Autor Zpráva
Boy
Profil
Tak dávám tady již třetí a snad i poslední návrh na zkritizování. Je to zatím jen grafický návrh redesignu původního webu www.okna-dvere.cz

Prosím kritizujte Nový návrh
Railbot
Profil
obrazek v hlavicce
pripomina spis reklamu na mobilny telefony, okna jsou tam vedlejsi kdesi v pozadi. Neni to stastne vybrane.
valid XHTML a CSS
koho z navstevniku stranek to bude zajimat? Kolik navstevniku ma asi tuseni co to vubec znamena? Nepocitame lidi "z branze", kteri ti web prijdou spis zhodnotit.
designed by...all rights reserved
Je to cesky web, ne? Minimalne zrovna ceska verze stranek, tak proc ty anglicke texty? Protoze je to "kůl" ? Kdyz uz tak psat cesky.

Jinak je to na pohled prijemne, pekne. Mozna by tomu neskodila jeste nejaka barva. Jaka a kde, kam...to nevim. Ale bile se mi tam zda az moc. Tolik bych ji ocekaval spis na webu o svatbach :)
otaznicek
Profil *
menu bych dala malinko svetlejsi a obsahu vetsi padding. jinak je to mooc hezky!!!
Boy
Profil
Myslím, že text v patičce bych momentálně neměl být předmětem vašeho kritizování, protože tam později bude určitě úplně něco jiného.

S reklamou na mobilní telefony nesouhlasím. Když jsem fotku vybíral, tak mě vůbec něco o telefonech nenapadlo... nicméně to beru a budu se snažit vybrat lepší fotku. Doteď jsem totiž neměl k dispozici žádné materiály z dané firmy, takže tam zřejmě bude nakonec nějaká referenční fotografie.

Světlejší vyzkouším, díky za radu. //edit: Vyzkoušel jsem světlejší menu a vypadá to opticky pěkněji, díky
Railbot
Profil
Boy
Myslím, že text v patičce bych momentálně neměl být předmětem vašeho kritizování, protože tam později bude určitě úplně něco jiného.
Na to jsi mel vsak pfredem upozornit, usetril bys mi pismenka.

S reklamou na mobilní telefony nesouhlasím. Když jsem fotku vybíral, tak mě vůbec něco o telefonech nenapadlo.
Jiste. Jak by take mohlo. Jsi tvurcem webu, nevidis to objektivne z pohledu navstevnika, ktery web vidi poprve a co ho asi tak napadne pri pohledu na tu fotku. Me se vybavily telefony, telekomunikace...urcite ne vyroba oken a dveri.
otaznicek
Profil *
este se mi moc nezda ta sipka v menu. dala bych ji jemnejsi, tenci. a mozna ke vsem polozkam a aktivni treba jinou barvou. =)
Boy
Profil
Railbot
1. Uznavám, měl jsem to říct dřív.
2. Ta fotka se určitě změní, když ti tak vadí.

otaznicek
Jemnejší jsou fajn (vyzkoušel jsem to), ale ke všem položkám by to bylo opravdu moc, dík
H13
Profil

S reklamou na mobilní telefony nesouhlasím. Když jsem fotku vybíral, tak mě vůbec něco o telefonech nenapadlo...


Možná tebe to nenapadlo, ale ty neděláš stránky pro sebe, takže je potřeba myslet jak budou myslet ostatní...Mě osobně se ten design líbí i barvy, ale když jsem se podíval na fotku, myslel jsem si, že se jedná o nějakou komunikační firmu a podle názorů tady v diskuzi si myslím, že to napadne hodně lidí
Boy
Profil
2. Ta fotka se určitě změní, když ti tak vadí.

Budu vybírat novou fotku.... nebojte.
Boy
Profil
Máte ještě nějakou připomínku?
Mistr
Profil
Boy
Měl bých poznámky k textu, avšak nevím zda ten je předmětem tohoto hodnocení.
Boy
Profil
No poznámky k textu mít můžeš, teda pokud nechceš komentovat to, že tam je něco Lorem ipsum a něco originál.
Mistr
Profil
Boy
Dobře. Tak tedy: neměla by být v prvním odstavci za slovem "činnost" čárka?
Boy
Profil
Ne.... jediná přípustná se mi zdá za "s. r. o." ale napsat ".," působí divně.
Mistr
Profil
Boy
To máš celkem jedno. Buď tedy varianta, co jsem říkal já, a nebo ta Tvoje. Určitě bych ale neviděl nic špatného na zařazení čárky hned po tečce. Směle do toho.
J
Profil *
když už, tak doporučuju úpravu textu následovně:
"V roce 1985 byla firma (nyní pod názvem HON - okna, dveře s.r.o.) a její výrobní činnost ... "
(pozn.: před s.r.o. apod. čárka nebývá)
J
Profil *
Opravuji (pozn.: před s.r.o. apod. čárka nebývá) - dodržet jestli mají nebo nemají čárku ve fakturační sdrese.
Mistr
Profil
J
V roce 1985 byla firma (nyní pod názvem HON - okna, dveře s.r.o.) a její výrobní činnost ...
I to je možná varianta.
Mistr
Profil
Boy
V roce 1985 byla firma (nyní pod názvem HON - okna, dveře s.r.o.)
Není to nějaká blbost? Neštimuje mi, že by v roce 1985, za dob hluboké totality, mohla být nějaká firma společnost s ručením omezeným.
Railbot
Profil
Mistr
1985 a hluboka totalita? Nic proti, ale zopakuj si dejepis.
Boy
Profil
Mistr & Railbot

Sice v roce 1985 nebyla taková totalita, jak říkal Mistr ale je taky pravdou, že tato firma se stalo společností s ručením omezeným až po převratu, tuším, že 98 rok, ale nevím to přesně.... takže tento údaj bude opraven.
J
Profil *
V roce 1985 byla firma (nyní pod názvem HON - okna, dveře s.r.o.) - údaj v závorce snad jednoznačně říká, že NYNÍ je s.r.o.

V roce 1985 se firma mohla jmenovat třeba JZD Blabla, přidružená výroba :-)
Boy
Profil
J

Máte pravdu.. zmátl mě Mistr.
Mistr
Profil
Boy
Je sice pravdu, ře se tehdy firma mohla jmenovat JZD Blabla, ale i mé pochopení by mohlo být správné.

To, na co upozorňuje kolegyně J, neříká jasně, že pod slůvkem nyní je myšlen rok 2006. Mohlo by se to totiž vnímat jako totožné s vyjádřením V roce 1985 byla firma (tehdy se jmenující HON - okna, dveře s.r.o.). Zní to blbě, co? Tak použiji slůvko "nyní".

To jen, abyste zas tady ze mě nedělali takového blbečka, který nepamatuje sametovou revoluci, při hodinách dějepisu nedával pozor a který si neumí přečíst slůvko nyní.
Mistr
Profil
Ten text by, myslím, stálo za to trošku přeformulovat. Stávající stav nahrává větám podobným typu Za první republiky měla země (nyní Česká republika a Slovenská republika) za prezidenta T. G. Masaryka.
J
Profil *
Pro jednoznačný výklad by bylo nejlepší, kdyby nynější oficiální název firmy byl uveden výrazně někde nahoře v logu, a v zmiňovaném textu pak vsuvku o jménu tom či onom ani neuvádět :-)
Mistr
Profil
J
Naprosto souhlasím.
denda
Profil *
Prosím o kritiku webu www.terrafelix.info, jsem majitel firmy a teď přemýšlím o změně, protože máme nové výrobky, některé již neděláme, takže změna bude nutná.
Ale.. je tohle dobrý směr prezentace nebo ne ?
Zkuste poradit, chcete-li.Díky
quinux
Profil
denda
Založ si vlastní vlákno
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0