Autor Zpráva
Iškuda
Profil
Ještě musim dodělat obsah...
klokyn
Profil
http://programujte.info
klokyn
Profil
Pohral by som sa s formátovaním textu. Je príliš nalepený k hornému okraju, je dlhý a má slabú medzeru medzi riadkami.
Iškuda
Profil
Hmm, zkusim se na to podívat. Dík
lulo
Profil *
spravil by som to v inom rozliseni. lebo na 17 palcovom monitore to nevyzera moc dobre.
Lukáš Maixner
Profil
Iškuda
Podobnost s živě.cz čistě náhodná? ;) To prosím neberte jako útok, že je vykrádáte. Spíše opatrně s těmi barvami, ihned jsem si to s tím spojil, ale spíše podvědomě.

Patička vytvořeno pro Ten nejlepší prohlížeč na jen pro vyvolené rozlišení se mi moc nelíbí. :)

"Bannery", tedy spíše ty ikonky v levém menu, jsou nějaké rozházené. Jinak celkem fajn, hodně štěstí.
bigi
Profil *
odkazy mají stejnou barvu jako text, a nejsou ani podtržené... není pak poznat co je odkaz a co ne
RaDeoon
Profil *
omg co to je Vytvořeno pro rozlišení 1280x1024 vy někdo todle rozlišení používáte??? nejčastější je 1024x nevím kolik asi 980 a v tom tendle web musím pošoupnout abych si něco přečetl a dělám to fakt nerad... zkus 800x600 ;-!
Mistr
Profil
Iškuda
O některých mých poznámkách již psali mí předhodnotitelé. Já bych doplnil:

(1) Chybí mi klikací logo.
(2) V pravém sloupci je anketní otázka a pod ní odkaz Hlasovat. Když na něj najedu myškou, nezmění se její ikonka; stále zůstává šipka.
(3) V patičce je odkaz Kontakt. Osobně bych po kliknutí na něj očekával nějakou stránku s kontakty (maily, telefony, ICQ, jméno autorů apod.), než přímo odkaz na mail.

Závěrem Ti mohu přát velkou výdrž u Tvého projektu, neboť ji budeš velmi moc potřebovat.
Anonymní
Profil *
dalse zive.cz ? :D
Dero
Profil
omg co to je Vytvořeno pro rozlišení 1280x1024 vy někdo todle rozlišení používáte???

Třeba já.

Samozřejmě je ideální web optimalizovat pro rozumnější minimum, tedy 800x600.
Radek Hrabůvka
Profil
Odkazy v textu jsou nekontrastní a nepodtržné. Místo × používáš x. Neklikací hlavička. Nulová sémantika, žádné nadpisy ani odstavce, samé buňky. Dny v týdnu se u nás píší malým písmenem. Stránky mají stejný titulek.
Na stránce je VBScript, a v patičce je text Vytvořeno pro 1280 x 1024 - FireFox 1.5, jednak jsi prohlížeči pozměnil jméno, druhak Firefox neumí VBScript, stejně, jako téměř všechny ostatní prohlížeče.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0