Autor Zpráva
chobot
Profil
Co si myslite o tomhle. Delal jsem to sice jen pár hodin a moc jsem se s tím nepyplal,ale myslim, ze to neni tak spatne. Nerikejte, ze pismo je spatne citelne pls... protoze, jde cist docela dobre, a kdybych tam dal bile, tak by to nebylo graficky sladene. Jo a delal jsem to pomoci tabulek, takze se omlouvam, ale tenhle design by pro mne byl s css layoutem dost narocny.
Link
Victorius
Profil
no kdyz myslis, ale alepon na te uvodni strance by mohlo byt bile, a zrus uplne ten Comic, vypada to hrozně. Mas sobrou teorii o grafickem ladeni. S CSS layoutem by to bylo nekolikrat jednodussi a vysledek by byl mozna lepsi. Ta "originalita" me dvakrat nezaujala.
Hanz
Profil
Calkem hezké, ale nechceš si to s tím písmem vážně rozmyslet??
E_T
Profil
to chobot:
vetsinou to nedelam ale tentokrat si fakt rejpnu:
jaky citelny pismo mas na mysli? to co jsem uvidel kdyz jsem si vybral celou uvodni stranku mysi?
hele - monitor mam dobrej strizlivej jsem a barvoslepej ne.... cist se to da docela dobre? no podle me tak s hlasovou cteckou:)
chobot
Profil
O.K. ta prvni stranka nejde moc precist, ale ty ostatni jo
Hanz
Profil
chobot
Zkus tohle a potom mluv! ---> Zkoušel jsem vzít jednu z nejsvětlejších barev co tam máš (myslím tím na pozadí) a pořád mi to píše NE! NE! NE!!!!
chobot
Profil
Dobre, koukam , ze to nema moc uspech, takze to mam asi predelat komplet
Hanz
Profil
chobot
Myslím žes to nemusel předělat až tak moc. Celkem se mi to i línbilo! Stačilo zmněnit barvu písma!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0