Autor Zpráva
nicmund
Tak co si myslíte? www.ishopy.com
koudi
Na pohled poměrně pěkný, v kódu dost bída. Proč nedáváš položky menu jako seznam? Proč ten úvodní text (vítejte na....) + celej kus zatim je jako nadpis druhé úrovně (h2)? atd.
Miloš
Většina uživatelů je zvyklá, že odkaz je podtržený (nemluvím o menu, to bývá výjimka) – odkazy schované v textu jsou na zabití – nutí lidi hledat, na co se dá kliknout. Pokud budu mluvit za sebe, já bych nehledal, odešel a už se nikdy nevrátil.
Je to škoda, protože jinak ten web na první pohled vypadá docela hezky.
nicmund
U té úvodní řeči, dík za upozornění, jsem to opravil. Ty odkazy jsem nechtěl v tom úvodním textu nijak zviditelňovat, aby to nepůsobilo divným dojmem. Je to spíš takovej "doplňek", protože se na všechno co ten text odkazuje můžeš dostat normálně z menu.
Richi
není už katalogů internetových obchodů dost? :-)
quinux
nicmund
Možná je to divné, ale je to rozhodně lepší, než následné překvapení, že jsou tam odkazy. :o)

Richi
Bojíš se konkurence? :o)
nicmund
takže myslíte že to mám oddělat?
nicmund
Aha, tak Richi je vlastník oněch onlineobchodů.com :). No nemyslím, že bych mohl být konkurence (web mám 3 měsíce a návštěvnost teprve 100 lidí/den)
Richi
quinux
Bojíš se konkurence? :o)

Ne to jistě nebojím :-) konkurence je zdravá, a máme konkurenci třeba shopy.cz (jediná solidní konkurence), ale už tech nových katalogů je nějak moc a každý jenom kopíruje co už je dávno jinde ale nikdo nevymyslí nic nového pro lidi, žádné nové funkce nebo služby ...
quinux
Richi

No to je pravda, ale zas na druhou stranu co nabídnout za služby u tohoto typu katalogů? :o)
Ono buď to on sám za čas odpíská kvůli nízké návštěvnosti a nebo mu to naopak přinese nějaký zisk. Pro lidi to asi nebude mít žádný nový přínos, ale zas jim to nebude ani škodit.

Ono co jsem si všiml tak poslední dobou tyhle katalogy vznikají spíš jako reklama na vlastní e-shop řešení. (viz odkaz "chcete vlastní shop" :o))
Richi
quinux
více méne souhlasím, ale když dělám něco co je tady už Xkrát tak se snažím vymyslet něco lepšího, nové funkce atd, jinak na to kašlu protože to je jenom kopie něčeho co už funguje

Nedávno jsme dodělali třeba Bazar, ano je jich tady hodně, ale přidali jsme minimálně 3 nové funkce co jinde nejsou nebo nejsou na jednom webu dohromady, lidem se to líbí a návštevnost každým dnem krásně stoupá.
quinux
Richi
Souhlasím v tom, že když dělám něco co již tu je tak nechci být jen kopií, ale chci něčím zaujmout a to jde v podstatě jen nějakými novými fukncemi (málokdy grafikou). Avšak jak jsem již psal, v případě katalogu e-shopů toho moc udělat nejde.
V tomto případě bych osobně třeba ocenil vyhledávání v registrovaných e-shopech a třídění podle ceny apod. Ano tohle umí jyxo či seznam, ale žádný katalog shopů. Těch fcí by se ještě pár našlo, ale ne zas tak moc.

Ovšem ishopy.cz do toho asi nepůjdou, protože je to opravdu spíše forma reklamy než služba pro lidi :o))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0