Autor Zpráva
caledon
Profil
Zdravím, poprosil bych vás o názor(y) co zlepšit, přidat nebo vypustit a vůbec jestli se to líbí.

Jedná se o tohle http://www.caledon.xf.cz/navrh/caledon.png

Děkuji
Mistr
Profil
(1) Vyrazil bych ty boční žluté sloupce. A nebo bych je spojil s hlavičkou a patičkou.
(2) Nezamlouvají se mi ta dlouhá podtržení u odkazů v menu. Zkusil bych si s tím vyhrát trochu jinak.
(3) Tvé jméno píšeš asi správně, v tom s Tebou nebudu pochybovat (mám teď na mysli Matej místo Matěj).
All4Net
Profil
(1) Bocne stlpce by som tam nechal
(2) Dlhe podrhavanie odkazov v menu sa nepaci ani mne
(3) Zle zvolena zlta farba.
Stařec
Profil *
Souhlas s Mistr.......
Do hlavičky dát nějakou grafiku, fotografii a pak se uvidí....
Myslím že pro začátek to není k zahození.
Boy
Profil
Souhlasím s všemi, akorát bych ještě přidal něco z hlediska typografie. Možná, že to nebyl úmysl ale větší odsazení nadpisu, než je odsazení odstavce je opravdu šlápnutím vedle.
caledon
Profil
Mistr
(1) spis je asi vyrazim, spojeny s hlavickou to bylo puvodne, ale prislo mi to divny
(2) s tema odkazama neco udelam, ani mne se to uz nelibi :)
(3) jj Matej tam ma byt ;)

All4Net
(3) ona to ma byt oranzova :)

Stařec
na to sem taky myslel, ale nenapadlo me nic co bych tam mohl dat, popremyslim o tom


Boy
Ne nebyl to umysl, na to sem vubec nemyslel, diky udelam s tim neco
caledon
Profil
tak sem s tim jeste neco malo udelal a tady to je http://www.caledon.xf.cz/navrh/caledon1.png

s tou palmou v logu si vubec nejsem jistej, ale nevedel sem co tam dat, no a to menu, doufam, ze ten dlouhy hover (pozadi) nebude vadit
All4Net
Profil
(1) farba je stale skareda :o)
(2) paticka sa mi nepaci
caledon
Profil
All4Net
(1) :) ja myslim, ze s barvou si hrat nebudu, protoze mne se docela libi, navic me nenapada jina, ktera by sla
mozna dva styly tam dam, tak jakou barvu by si si predstavoval :)
(2) co presne? :)
All4Net
Profil
caledon
(1) Skus ist na stranky s templatmi a pozri sa tam, ake pekne farby sa daju vymyslet.
(2) Tie ciarocky zasahuju do textu a je to rusive.
caledon
Profil
All4Net
(1) no neco malo sem si ted prohlid, ale zadna inspirace, vetsina je moc slozita a ja se nechci poustet do niceho tak propracovanyho, protoze pospojovat to dohromady potom by byl problem :) a sablonu tu nejak nechci, mam radost ze svyho
(2) jj vidim to, posunu to o neco niz
All4Net
Profil
caledon
(1) Nehovorim, aby si pouzival sablonu a aby si robil nieco v rozsahu zlozitej sablony. Hovorim, aby si si ich pozrel na inspiraciu farieb. Sam uznas, ze tam su tie farby zvolene velmi pekne.
Ale to je vec nazoru.

Co by som ti este poradil je tie stranky na lavej a pravej strane.
caledon
Profil
All4Net
jasny ja sem to napsal spis dopredu, kdyby si nahodou potom napsal at sablonu pouziju ;)

Co by som ti este poradil je tie stranky na lavej a pravej strane.
tohle sem asi uplne nepochopil
Mistr
Profil
caledon
Myslím, že druhý návrh je lepší než ten předchozí. Použij ho. Snad jen bych trošku popřemýšlel o menu.
caledon
Profil
Mistr
uz na tom delam a s tim menu bych mel udelat co? nedavat mu sirku? nebo ho udelat vodorovne? me toho s tim moc nenapada bohuzel :(
Mistr
Profil
caledon
Možná do rámečku (jako tabulku). Ale říkám to jen jako tip, třeba, až to uděláš, to bude vypadat děsivě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0