Autor Zpráva
Euroblb
Profil
Upozorňuji že stránky nejsou hotové, tudiž nemají sprvný obsah. Ptám jse vás na to jestli jsou designově přijatelné?

Text odkazu
pitbull
Profil *
Mě osobně ta fialová trhá oči
Stařec
Profil *
Ta gymnastaka by byla lepší v barvách.
Na mne to působí tak jak to je trochu nevesele, smutně.
Jako návrh to jde - z toho by se dalo něco udělat.
Euroblb
Profil
Stařec
JAk to myslíš v barvách???
A co by na pges mělo byýt veselé...

Co by jste na tom změnily?
Darth
Profil
Taky mě zezačátku při pohledu na tu fialovou bolely oči.Ale jinak je to pěkné.
Euroblb
Profil
mám tu fialovou viměnit za jinou barvu nebo ji tzv. stlumit čili zesvětlit nebo tak podobně??
Boy
Profil
Euroblb

1. Mě ta fialová zas až tak nevadí (dlouho jsem žádnou fialovou na webu neviděl tak dominantní), ale přesto bych ji vyměnil.... Záleží na tom, která další, z příjemnějších barev, se ti líbí. Zkus, jak to bude vypadat třebas v zelené nebo oranžové.

2. Toho trvdého, čeného stínu na krajích stránky, bych se ihned zbavil.. působí trvdě, ostře. Myslím že ta výrazná barva dostatečně upozorňuje, na co se má člověk dívat, což mi připomíná, že by takto výrazná barva, jakou máš zvolenou teď, mohla odtahovat pozornost od obsahu. Ten stín změkči a dej mu větší průhlednost, nebo se ho nějak šikovně zbav.

3. Menu, které je umístěno vlevo a jehož odkazy jsou zarovnány nastřed nepůsobí nijak dobře. Odkazy bych určitě zarovnal taky vlevo. Dále u odkazů v menu se projevuje dost nepříjemné blikání.

4. Patičku bych oddělil nějak významněji od obsahu. Přece jen si to zaslouží.

5. Písmo v hlavičce určitě najdeš hezčí... doporučil bych nějaké pěkné, nechci říci okrasné, jelikož to většina lidí na webu nemá ráda. Prostě takové, aby se hodilo k té gymnastce. A Curier to určitě není! Mimochodem zkus dát ten nadpis v hlavičce bílý a nech kolem něj ten stín.. uvidíš, jak to bude vypadat.

Result: Zkus všechno.. pokud se ti něco nebude ode mně pozdávat, tak se na to vykašli.. stránky děláš ty a pokud se ti něco nelíbí, tak to tak nedělej.
Euroblb
Profil
Stránky dělám já to máš pravdu, ale moc dík za rady určitě vyzkouším. pořád mi tam něco chybělo. tu hlavičku s menu trochu sesvětlím a dám tam asi rámeček s obsahem a výraznějším nadpisem , at neuniken nikomu na co jse ma koukat, v tom máš pravdu. text v hlavičce jsem nedával nějak moc výrazný aby to už nebylo moc přepiplanné a ladilo to trochu s barvou....když tak ještě poraďte...
Euroblb
Profil
zajímal by mě ještě váš názor jestli to nemám když tak optimalizovat na rozlišeni 1024x768???
Boy
Profil
Euroblb

Optimalizace pro všechny druhy rozlišení od 800×600 by měla být v dnešní době už samozřejmostí!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0