Autor Zpráva
Marek Prochazka
Profil *
Dobry den,
snazim se vytvorit nove stranky Seminare estetiky FF MU, na nez se denne divaji desitky lidi. I kvuli tomu me hryzou obavy, aby stranky splnily jejich ocekavani - jak po strance informacni vyzivnosti, ergonimicnosti a nakonec (but not least) urcite esteticke urovne. Snazil jsem se drzet pri zemi na rovine beznych fakultnich a katedrovych webu, ktere jsou o to pusobivejsi, o co strizlivejsi vyraz voli. Do zacatku semestru by mely byt plne funkcni, zatim je to jen takovy sample.

Diky
-mP-

SE FF MU
none
v exploreru rozlišení 800x600 nejde scrolovat menu
Marek Prochazka
Profil *
Aha, diky, pravdu dis.
Marek Prochazka
Profil *
Toz to vite, nikdy jsem nic podobneho nedelal, je to moje prvotina. Je tam neustale plno chyb a zbytecnosti..
Mapak
Profil *
Ahoj! Graficky je to celkem na výši. Používám ale firefox a při zmenšení šířky okna pod cca 900 px se neobjevuje horizontální scrollbar a je tak nedostupná část toho vodorovného menu:(
Asi je to způsobeno tím rámovým rozvržením a vlastností scrolling="no". Asi nebudu poslední, kdo ti napíše, že lepší než rámový layout jsou tabulky nebo ještě lépe css poticováné DIVy. Na tomto serveru jistě najdeš mnoho užitečných rad.
zito
Nazdar. Graficky je to celkom fajn, len by som dal to ľavé menu trochu menšie, je podľa mňa zbytočne veľké. A zrušil by som A.bloks:hover {TEXT-DECORATION: blink}; myslím že to nemá dobrý efekt a pôsobí to rušivo, ale inak je to v pohode :-)
Lukáš Průdek
Celkem hezký web. Jen ych trochu přidal kompresi logo stránek, 42 kB je celkem dost. Jinak je to fajn.
Lukáš Průdek
Celkem hezký web. Jen bych trochu přidal kompresi logu stránek, 42 kB je celkem dost. Jinak je to fajn.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.