Autor Zpráva
zimmi
Profil
Pls vyjadrete se k tomuhle navrhu:
TADY:D
Upozornuju, ze je to jen navrh, ta¨kze vam ke kritice musi stacit jen ta jedna stranka, ostatni jeste nejsou udelane.
Kdyz tak muzete porovnat se starou verzi a rict co je lepsi.
Diki
none
Profil
v tom navrhu to menu překravá tu tabulku s textem.příde mi to skoro stejné až na to že to není psané ze šikma
zimmi
Profil
v cem ses na to dival?
none
Profil
v exploreru
zimmi
Profil
aha, tak tomu se mi nejak nepodarilo vysvetlit co znamenaji procenta a padding:((
zimmi
Profil
jestli mas mozillu zkus mozillu
none
Profil
maš pravdu v mozile je to hezčí dokonce i zakulacené rohy ale trochu bych to snížil aby ten kousek netrčel nad tím záhlavím
zimmi
Profil
njn,ale to bohuzel pomoci percent jsem nejak nezvlad a davat to napevno v pixelech nechci.
mas nejaky napad?
none
Profil
Mam to, v tom css souboru to zmen takto

/* CSS Document */
body{margin-top:5%;
margin-top:5%;
background-color:#757575;}
zmenil jsem left na top a je to zaroven vysoké - melo by:o)
zimmi
Profil
Zkus se na to v mozille podivat znovu, uz jsem to zmenil, tak jestli to vypada lip:))
diki
Anonymní
Profil *
porad to je kousek nad tím ale jestli se mi to nezdá tak je to lepší ted kdyš to záhlaví trochu zvýšíš tak to bude ok.
zimmi
Profil
To je pekne na s*it, me se to doma v mozille zobrazuje jinak nez kdyz to dam na net:(((
none
Profil
smazal none
zimmi
Profil
mmnt, co je to za odkaz?
na co me to bude?
Anonymní
Profil *
chceš ten zdrojak?na tom odkazu je to už v poho ne?
zimmi
Profil
Zdrojak ceho?
a co ma byt v poho?
none
Profil
podivej se na tu tvoji stránku kterou se umistil na ten odkaz .pohral sem si stim a ted se to vůbec nepřekrývá.dej mi email a ja ti to pošlu.teda pokud se ti to líbí.
zimmi
Profil
Vzdyt je to cely rozhozeny:((
aspon ve firefoxu
none
Profil
neni to rozhozene jen sem to trochu od sebe odtrhl,ale to je jedno jinak to myslim nejde.kdyžse ti to nelibi tak to smažu.
zimmi
Profil
njn, ale diki zes to zkusil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0