Autor Zpráva
Michalek II
Profil *
Ohodnoťe mi prosím http://psc.unas.cz (a samozřejmě prosím i o návrhy pro zlepšení)

díky ...
Peca
Profil
Nevidím žádný přínost těchto stránek. Když někdo bude hledat PSČ, tak ho těžko napadne tato adresa. psc.cz by asi každý vyzkoušel jako první.
Janus
Profil
To ano, ale michalka web je podle mě mnohem lepší než www.psc.cz...
Řekl bych, že je mnohem více uživatelsky vstřícný, ohledně hledání psč a navíc má i příjemnější desing
orandžové psc.cz řeže do očí, ale tohle je opravdu dobrý web
kohout
Profil
Navíc psč je plný reklam. Skoro to vypadá, že psc.cz je uděláno jen pro reklamy.
Michalek II
Profil *
Peca: Vy možná ne, ale téměř 1000 lidí denně si myslí pravý opak ;-)

jinak díky za pochvalu, právě psc.cz mě vedlo k tomu udělat tento web, jinak psč se dá vyhledávat i na stránkách české pošty, ale to mi také nesedělo, jinak co vím, tak mi pokulhává navigace, musím to nějak zakoulet, ale aby mi to nezapláclo půl stránky ....
RPG
Profil
Jednoduché, úhledné, funkční... co víc si přát?
Mistr
Profil
Michalek II
Dívám se na seznam krajů a něco mi v něm nesedí. Krajů je v České republice 14, Ty uvádíš ve výčtu jen třináct. Který je ten čtrnáctý? Přeci Praha, hlavní město. Proč jsi vynechal Prahu?

A krom toho se Vysočina píše s velkým počátečním písmenem.

Krom toho ještě Slovenské kraje - ty neuvádíš vůbec?
Mistr
Profil
Michalek II
Dívám se na seznam krajů a něco mi v něm nesedí. Krajů je v České republice 14, Ty uvádíš ve výčtu jen třináct. Který je ten čtrnáctý? Přeci Praha, hlavní město. Proč jsi vynechal Prahu?

A krom toho se Vysočina píše s velkým počátečním písmenem.

Vedle toho ještě kraje na Slovensku - ty neuvádíš vůbec?
Mistr
Profil
Proč je tady má zpráva dvakrát?
Michalek II
Profil *
Proč je tady má zpráva dvakrát?
Protože jsi Mistr ;-)

a teď vážně ...

Pravopis kraje Vysočina ověřím (a opravím) díky za upozornění

No na prahu jsem samozřejmě nezapoměl, ale z jistých důvodů jsou data uspořádána dohramady se středočeským krajem, nšjak rozumě to přdelám aby to bylo zřejmé a jasné, uznávám, že v této úpravě to není příliš košer ...

No slovensko je nedoděláno a doděláno již pravděpodobně nikdy nebude pro malý zájem o tyto informace ...
Leo
Profil
Na PSC je idealni primo zdroj: www.cpost.cz, Online služby. Leo
Michalek II
Profil *
Na PSC je idealni primo zdroj: www.cpost.cz, Online služby. Leo

Zkoušel jsi to někdy prakticky (profesionalně) používat ?
Mistr
Profil
Michalek II
Proč je tady má zpráva dvakrát?
Protože jsi Mistr ;-)

:-)

nšjak rozumě to přdelám
Co třeba, kdybys v sezanmu měl buď Praha a Středočeský kraj nebo dva odkazy (jeden Praha, druhý Středočeský kraj), avšak oba by vedli na stejnou stránku.

Jenom dávám tipy.
Mistr
Profil
Michalek II
Zkoušel jsi to někdy prakticky (profesionalně) používat ?
Abych se přiznal, tak já v práci, když tedy náhodou potřebuji, používám www.psc.cz :-) Je to možná i proto, že jsem zde popisovanou službu neznal.
MichalekII
Profil *
Abych se přiznal, tak já v práci, když tedy náhodou potřebuji, používám www.psc.cz :-) Je to možná i proto, že jsem zde popisovanou službu neznal.

A o tom to je, že má člověk na výběr ....

jeden čas jsem PSČ hodně potřeboval a nic mi nevihovovalo, tak jsem si uděděla víceméně pro soukromé použití toto a když mi tam začli chodit lidi ...
Janus
Profil
možná že o slovenská psč není zájem, ale to přece neznamená, že to necháš v tohle stavu!!!!!! To ti rapidně snižuje kvalitu webu!!!
Michalek II
Profil *
Dobrá tedy, zapracuji ještě i na tech slovenských PSČ, bohužel ale už teď je jisté že to nebude nožné ve stejném formátu jak u těch českých (slovenské pošty prostě dodávají jiná data)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0