Autor Zpráva
Juraj Páll
Profil *
No jak som povedal v predmete môj web ma téma Harry Potter je celý 100% v PHP.
http://www.harrypotter.wu.cz
Boy
Profil
takové mám "nejradši".... design není tvůj (nebo ano? Stejný template má i Warforum), tak co tu vlastně řešíme? Jo a celý web 100% v php je naprostá blbost, jelikož kdybys použil jen php a žádné HTML, tak holt uživatel uvidí jen pár řádků textu :-D. Můžeš akorát říct, že je 100% generované PHPčkem, ale i to není pravda.
Boy
Profil
<div style="display:block !important;visibility:visible !important;font-family:tahoma;font-size:12px;text-align:center;height:24px;color:#000000;background-color:#ffffff;z-index:15;line-height:24px;">

Co je tohle? Proč tolik inline stylů? // tabulky.. no comment // jak je možné, že se takový "kód" vůbec zobrazí správně?

<meta name="author" content="Harry Potter Informáčný web">

Já myslel že od toho je to metatag "author", aby se do něj psal Autor webu a ne jeho název, nebo je to nějaká novinka, o které nevím? :-)
Juraj Páll
Profil *
mám 200 tabuľok v Mysql a to su PHP kody ktorích mám veľmi veľa.
Juraj Páll
Profil *
mám aj nastavenu adminisraciu kde všetko nastavujem ju som si vytvoril
Juraj Páll
Profil *
A som povedal všetky funkcie dostaneš keď sa zaregistruješ až potom to hosnoť.
Juraj Páll
Profil *
nie hosnoť ale hodnoť
Anonymní
Profil *
boy: no to je asi kod z wysiwyg editoru. proc by se ale nemel zobrazit spravne? i kdzy sou tam zbytecny vlastnosti tak je funkcni. ale ty tabulky sou fakt na zbliti, kod je hrozne dlouhej.
k designu: aspon bys na tom template moh upravit hlavicku - tzn. dat tam nakej napis. přihlasovaci formular je hnusne rozhazenej. co prazdnej levej sloupec? "je celý 100% v PHP" - a to je pozitivni? navic stejne je to nakej stazenej RS.
Juraj Páll
Profil *
keď sa zaregistruješ dostaneš menu v levóm stlpci a ešte vkládam nové funkcie napr. admin má väčšie menu než uživateľ.
odkaz
Profil *
takové mám "nejradši".... design není tvůj

tak na něj nebuď ošklivej, vždyť netvrdil, že to stvořil.... třeba chce jen vědět, jestli vše funguje jak má, a jestli se nám líbí ten obrázek nahoře a tak, ne? určitě si na tom dal záležet....

Juraj Páll
doufám, že dáš nahoru něco veselejšího, tohle vypadá, že Harry Potter už fakt umřel :)) a bude konec světa
Boy
Profil
mám 200 tabuľok v Mysql a to su PHP kody ktorích mám veľmi veľa.

mám aj nastavenu adminisraciu kde všetko nastavujem ju som si vytvoril

A som povedal všetky funkcie dostaneš keď sa zaregistruješ až potom to hosnoť.


Takže:
1. NESPAMUJ nám tady
2. Co mi je po tvých 200 tabulkách a vysokém počtu php kódů? Spíš bys měl odpovědět na moje připomínky, které už jsem ti napsal.
3. No jasně že máš administraci.. který redakční systém taky ne, tak to tu nemusíš zbytečně psát.
4. Hmm kvůli kritiky webu se rozhodně nehodlám zbytečně registrovat na stránku, která mě nezajímá.
pE eLL
Profil
1, zajimalo jestli je to obshlehle warforum ??
2, to jak jsi ZMRVIL ten obrazek je HRUZA - myslim to graficke dopsani "wu.cz"
3, ty prihlasovaci policka dej pod sebe
4, je to moc siroke 1024x768 a jeste musim scrolling do boku
Juraj Páll
Profil *
už som to kuz opravil a nieje do už veľmi široké
Boy
Profil
pE eLL

ad 1 - obšlohlé warforum to není, jenom použil stejný skin, ale zdá se, že kód na to si píše sám.

Juraj Páll

Ty na moje připomínky nehodláš reagovat, co?
Pokud nejsi Jiří Stavinoha, tak se tady neoprávněně chlubíš cizím peřím.
odkaz
Profil *
obrázek lepší :)

ale taky mám velký monitor a ještě je to široké, uber tak dva cm:))
Juraj Páll
Profil *
Prosím zaregistrujte sa tam niekto a potom mi ohodnotte ake to je a čo mám urobiť otvorí sa vám neu a tam požky a ja chcem vedieť čo mám na nich zmeniť.
HeWeR
Profil
Juraj Páll
Očima uživatele (aneb použitelnost):
Nebudu se registrovat. Proč bych se měl registrovat, když třemi kliky můžu být na úplně jiné stránce o HP, která mi nabídne mnohem víc informací bez registrace? Nevidím žádnou navigaci, žádné hodnotné informace – odcházím.

Zamysli se nad tou registrací. Řekni mi aspoň jeden kvalitní důvod proč je na tom webu nutnost registrace a omluvím se ti (a zaregistruju se). Já si spíš myslím, že všem chceš ukázat jakej si guru v PHP a jak si udělal databázi s 50.000 řádkama… promiň, ale jako uživatele mě to celkem nezajímá.
djlj
Profil
zdá se, že kód na to si píše sám
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.

Nepíše, web je celý stažený...


Já si spíš myslím, že všem chceš ukázat jakej si guru v PHP a jak si udělal databázi s 50.000 řádkama…
Ukazovat sice může, ale ten RS 100% nedělal ;).
Miloš
Profil
V kontextu je to sice prkotina, ale nedá mi to, abych neocitoval:
Prihlásiť sa or Registrovať
To mi přijde blbé and trapné as hra na be cool…
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0