Autor Zpráva
xarox
Profil
Všechny zdravím, tak jsem předělal stránky a potřeboval bych vědět jak jsem na tom?

www.masozravky.unas.cz

díky

Xarox
habendorf
Profil
Jestli se dobře pamatuji, řešili jsme tu kdysi spolu "cukání se" pravého menu. Koukám že už je to OK :o)

V kódu máš ještě pár špeků, jako třeba
<font size="2" face="Arial">

<br>
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbs p;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&n bsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbs p; &nbsp;
</font>
,
ale zato ten web o něčem je (a to uživatele zajímá, nikoliv kód). Myslím že pro fandy to je zajímavý web.
Fred
Profil
Hodně jsi pokročil, už to není tolik rozbitý, zkus pokračovat vyčištěním toho menu. Na tohle není potřeba javascript a je lepší manipulovat s obrázkem na pozadí v kombinci s textem tady je příklad takového menu http://css.maxdesign.com.au/listamatic/vertical11.htm . V tom iframu chybí kódování češtiny.
Hanz
Profil
Fred
Nezbývá než souhlasit.
Acci
Profil
Jenom Vstupte bez klepání není to slogan českých lesů?
xarox
Profil
Jo díky moc všem, právě jsem začal na dočišťování kódu a všechny Vaše připomínky hned dodělám.
Jinak to "vstupte bez klepání" je to slogan českých lesů, ale mohu všem upřímně říct, že mě to napadlo ještě dřív, něž se tohleto začalo používat v reklamách atd. - je to taky jiná změna než jen to okoukané "Vstupte".

Díky všem
ronnie
Profil
Pekny web, to hlaseni o funkcnosti bych dal pryc, funguje dobre i v mozille (pouze jedna polozka neodskakuje a kodovani blbne - to jsou drobnosti vyresitelne za par minut), tu int. adresu v logu bych dal do jine barvy, neni prilis dulezita a trochu bije do oci. Libi se mi reseni menu, je to sice neobvykle, ale prijemne. Kdybych se zajimal o tohle tema, urcite bych rad navstevoval tyhle stranky
xarox
Profil
Jo díky za chválu, jinak ty malý drobnosti jako to tlačítko jsem už odstranil. Jakou barvou by bylo nejlepší to www.masozravky.unas.cz?

Jinak díky
Kráťa
Profil
Proč tam píšeš: "Stránky jsoui optimalizovány..." Proč nenapíšeš třeba: V jiném, rozlišení, než je 800x600 jsem to neviděl?
Kliknul jsem na "vstupte", půl hodiny se mi něco nahrávalo, načež se mi otevřela prázdná bílá stránka. Na liště prohlížeče jsem kliknul na šipku "zpět" a teprve potom se mi otevřely masožravky. Zase jsem to zavřel. Takové věci nemám rád.
ronnie
Profil
Mozna slabou zelenou, aby to tak jemne vystupovalo, neni to az tak dulezita, takze to nemusi razit
xarox
Profil
Kráťa: ten nápis je tam jako informace, že je to dělaný i pro tohle rozlišení. Máš zaplý JavaScript? Když se klikne na vstupte tak se to automaticky přesměruje na dané rozlišení. Nikdo si zatím nestěžoval. Tak nevím.

ronnie: jo díky za radu, nějakou barvu tam zkusím hodit.
xarox
Profil
Tak barva tam je světle zelená, asi je to teď lepší.
mat
Profil
z té zelené opravdu bolí oči, odkaz na homepage jako "úvodník" jsem nepochopil (co třeba nějaké klikací logo nebo místo "úvodník" napsat "na index"), trochu překáží ta podmalba pod textem (v mozille neroluje s textem, ale ve všech prohlížečích vadí při čtení textu).

Asi bych ti i doporučil nebarvit scrollbar, ale to není takový prohřešek...

Obsahově je web kvalitním průvodcem pro začínajícího pěstitele masožravek, grafické zpracování pokulhává, ale dá se to skousnout...:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0