Autor Zpráva
hnedoocko
Profil *
Po přelouskání návodu na tomto webu jsem konečně po takové době udělala svojí
první stránku.
Chtěla bych Vás požádat o názor na ní co se týče designu, barevnosti, kódu apod.
(obsahu si všímat nemusíte :-) ).
Taky přemýšlím, jestli mám radši přidat horizontální nebo v levém sloupečku
vysouvací menu.
Díky
Blanka
Profil *
Sympatické stránky, ale skús odstrániť tie červené oči na hornej fotke, bude to vyzerať lepšie, lebo to bolo prvé, čo som si všimla.
SuE
Profil
na první stránku dobré ale to pozadí by chtělo rozdělit na ten horní obrázek a zbytek opakující se výplňová tapeta - určitě by se pak ta stránka načítala rychleji :-)
habendorf
Profil
Celé to pozadí je jako jeden obrázek a to je šílenost! Po dvou minutách na GPRS mě to přestalo bavit. Na pozadí dej jen barvu. Nebo se to dělá tak, že se tam dá malý obrázek a nechá se opakovat. Jinak docela pěkné...

PS: sakra, trochu dlouho otevřeno, viz SuE
Hanz
Profil
Na to že je to první stránka je to fakt heské, ale ve Firefoxu je to trochu porozhazované.
Fred
Profil
Na první stránky je to opravdu velmi zdařilé. Tady jsou když tak odkaz na nějaké ty vzorky na pozadí http://squidfingers.com/patterns/ , to by chtělo udělat přesně jak říká Sue a Habendorf
hnedoocko
Profil *
Moc děkuji, zkusím s tím něco udělat.
Miškin
Profil
Na první pěkný, ale to už tady psalo více lidí. V tom Firefoxu ti lítá ten div s obsahem trošku víc do leva. Jinak jak mi tady už někdo psal :)
<title> se uvádí až po definici znakový sady. A ještě tagy se píší malými písmeny, dle xml...
Kráťa
Profil
Jééé to je sympatické. Jak vždy píšu, já bych tam udělal malý kousek (5px) nahoře mezírku, aby to nebylo nalepené u stropu, ale byl vidět kousilinek toho fialového pozadí.
V podstatě by stačilo, jak tam máš u body to TOPMARGIN=2, udělat z té 2 třeba 5.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0