Autor Zpráva
ramonismo
Profil
www.hv-vino.wz.cz
ramonismo
Profil
No skuste na to mrknout (jazykové mutace teda ještě nejsou přeložené).
Jay Jay
Profil
ramonismo : Nějak se mi nechce dnes už hodnotit, takže jsem jen otevřel a zavřel kód, během té sekundy jsem si všiml javascriptu na ověřování formuláře... tak nejenže bych ho dal do externího souboru, ale hlavně bych ho dával jen tam, kde je formulář a ne na všechny stránky (teda myslím že je na všech :-) ).
Mistr
Profil
ramonismo
(1) Nepozdává se mi maximalizace okna prohlížeče při vstupu na stránku. Nech uživatele svobodně se rozhodnout, v jak velkém okně si bude stránky prohlížet.
(2) Text ze stránky O nás: Celá produkce špičkových hroznů, z těch nejlepších viničních tratí z okolí pálavských vrchů je zpracována (...). Neměly by se opravit Pálavské vrchy? Už kvůli tomu, že to tak máš v hlavičce.
(3) Další češtinářský problém jsem našel ve stránce Ocenění: Naše vína se s úspěchem zůčastnila mnoha (...). Neměla se ta vína spíš zúčastnit? Krom toho bych tu stránku více rozvedl co se týče obsahu. To je ale spíš apel na zadavatele tohoto projektu.
(4) A ještě jedna češtinářská výzva. Nyní ke stránce Ubytování: (...) pinpong, možnost půjčení kola, kánoe (...). Neměl by to být ping-pong (viz Pravidla českého pravopisu)?
(5) Na stránce Kontakt bych uvedl i IČ, tedy 18784216, nemýlím-li se. Nebo 68699158?

Jak si ale stránky prohlížím delší dobu a otevírám nové a nové stránky Tvého webu, čím dál tím víc mě začíná štvát ta snaha o maximalizování okna prohlížeče.

Na závěr jen dotaz, proč má Tvůj web doménu s COM? Osobně bych volil CZ, neb je Čechům, Moravákům i Slezanům, podle mého názoru, bližší.
Mistr
Profil
(6) A vadou je samozřejmě i stále stejný nadpis okna, v němž si stránky prohlížím.
(7) Věřím, že i klikací logo by nebylo na škodu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0