Autor Zpráva
Walter
Profil *
Webdsignem se zabyvam asi 5 mesíců, kde jsem udělal tento web jako první http://www.italske-pochoutky.cz

ted jsem se pokusil o atualizaci designu tak co tedy rikate na beta verzi
http://www.italske-pochoutky.cz/beta/

Myslíte, že je to lepší?
Harold
Rozhodně ten druhej design se mi líbí víc....teda říkáš 5 měsíců??? pěknej výkon....fakt hezkej web
Jay Jay
Walter : mně se teda líbí docela hodně ta první verze, ta druhá se mi sice taky líbí, ale... prostě to první je dobrý ;)

edit : no dobře, tak bych zkombinoval oba dva do jedné verze :))
Harold
Jay Jay
a proč se ti líbí víc....myslím že to ho zajímá.....
Walter
Profil *
v te prvni verzi, je strasny zapsi v css atd. dlouhe nacitani a pod. Spise jsem to chtel ozivit.
Harold
Walter
Jo máš recht.. ta druhá je fajn
Dero
Druhá je velmi dobrá. A pokud se zabýváš webdesignem tak krátce, tak všechna čest.

Nevím, jestli chceš slyšet i poznámky ke kódu, jen tak jsem nakoukl a jednu bych měl. Používáš XHTML 1.0 Trans, ta umožňuje použití elementu <menu>, který můžeš použít na oba navigační boxy na stránce.

Dobrá práce.
Harold
Druhá je velmi dobrá. A pokud se zabýváš webdesignem tak krátce, tak všechna čest. tak tahle věta vstoupí do historie (o:
Jay Jay
Harold : máš pravdu
Walter :

původní design :
+ jednotlivé věci (menu, fotky, odkazy... ) jsou pěkně zařazený do pěkných "krabiček :)", efekt menu pěkně řešený, žádný barevný orchestr, v obsahu se dobře vyznám, není to nějak nahečmaný na sebe
- obsah sice není nahečmaný, ale ty fotky a provozní doba už více na těsno nemohli být :)

novější design :
+ už není nic nahečmaný tím pádem o něco přehlednější, dobře sladěné barvy
- velmi malý text, při najetí na horní menu se objeví takový malý trojúhelníčky.. mám z toho smíšené pocity :)) , když najedu na odkazy v "Naše zboží", tak se mi kurzor nezmění na očekávanou ruku (Opera 9) :)

zřejmě je ale asi pravda, že by bylo lepší vylepšovat novější design, kde by stačilo míň né moc složitých úprav
Harold
Jay Jay
Konečně rozumné slova...
AlešD
Jen na okraj:

Obsahově skvělé, šlo to do záložky "Žrádlo" v oblíbených, hned zítra se do Brna rozjedu, abych si doplnil zásoby v ledničce!
Romanticka
Ten druhej design je fakt super! Opravdu jsem z neho nadseny. Jen tak dal...
Broli
Druhy je jednoznacne lepsi, jen bych zvyraznil :hover v hlavnim menu...
Walter
Profil *
Nevite proc je rozhozeny layout v opere 8.53? FF ok a IE OK
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.