Autor Zpráva
JOFO
Profil
Prosim vas o nazor na stranku:



Kolko by ste za take nieco pytali?
Jan Tvrdík
Profil
Je to pěkný, ale proč tam máš 3x stejnej text?
Jay Jay
Profil
Jan Tvrdík : To je jen návrh stránky, ten text bych řekl, že bude samozřejmě jiný :-)

JOFO : Jednoduchý, pěkný.
tiso
Profil
Nesedí mi ten font v menu, prípadne aj v hlavičke... Neboli by vhodnejšie čisto textové odkazy? Pod text by som dal bledšie pozadie, aby sa zvýšil kontrast.
JOFO
Profil
Jan Tvrdík: jj, to je len navrh, texty este nedodali tak som tam napisal svoje Lorem ipsum :)

tiso: zakaznik trval na modrej a cervenej. Font mozem skusit zmenit. Diki. Pozadie textu asi nahradim slabuckosivou. Diki za rady
Jan Tvrdík
Profil
JOFO
V tom případě je to OK.
JOFO
Profil
Ziadne ine nazory? Kolko by ste za to pytali? Myslim navrh + nasledne spracovanie do html + css.
sutr
Profil
Kolko by ste za to pytali? Myslim navrh + nasledne spracovanie do html + css.

no profesionál evidentně nejsi, když nevíš kolik .. tak to zkus, řekni si třeba 15k a třeba to vyjde. Když ne tak si hold řekni o něco méně :-)

A jestli je to třeba kamarád, tak je to taky něco jiného ...


Ale obecně si myslím, že pokud ti dodají texty a nebudeš se s nimi muset vymýšlet a schánět co tam dát ... tak cena 3 000 je adekvátní. (předpokládám validitu)
lopik
Profil
celkom fajn
JOFO
Profil
no profesionál evidentně nejsi, když nevíš kolik

Ja viem kolko za to chcem, mna len zaujima pre porovnanie kolko by za to zobral niekto iny. 3000 sa mi zda dost malo ja za to pytam viac a myslim ze opravnene.
Jay Jay
Profil
JOFO : Co všechno na tom děláš ? Kód a design nebo jen design ?
Zahon
Profil
Nevím jak moc je web propracován do hloubky, z obrázku nelze posoudit. Jinak souhlasím s cenou komel 3000Kč (nevím teď přesně převod na slovenské, tipuju něco kolem 3.600)... víc bych žádal pouze v případě, že by web byl naprosto přístupný a sémanticky správný, optimalizovaný pro SEO.
JOFO
Profil
robil som design + idem robit kod /html + css/
RPG
Profil
sutr
(předpokládám validitu)
A já si myslel, že se platí za kvalitu a funkčnost... :o)
Zahon
Profil
RPG
Malý dotaz. Víš kolik lidí, kteří o webu téměř nic nevědí, hodnotí kvalitu podle toho zda je web validní? (téměř nic = už se setkali s pojmem html, možná i css, znají adresu na w3c validator). Dle mého názoru až příliš. Právě jsem dočetl zase jeden článek od Chamurappiho a snad pod dojmem toho musím říct, že ačkoli validita jako taková je k ničemu, sémanticky správný kód (a tudíž většinou i validní) je velmi dobrá vizitka kvalitní práce. Takže podle čeho bys chtěl hodnotit kvalitu odvedené práce, pokud jsi zadavatel?
PS: Funkčnost se předpokládá. Bez ní ti nikdo nezaplatí.
Webpsy
Profil *
3000 Kč se mi taky zdá tak akorát...
RPG
Profil
Zahon
sémanticky správný kód (a tudíž většinou i validní) je velmi dobrá vizitka kvalitní práce
Sémantika a validita, to mi nejde k sobě. Jen namátkou - chamurappiho oblíbené <menu>, ve striktních dtd zavrhované.

Takže podle čeho bys chtěl hodnotit kvalitu odvedené práce, pokud jsi zadavatel?
To je individuální. Já osobně bych hodnotil především přehlednost a barevnou vyváženost. Ne validitu. Ta stejně žádného zákazníka nezajímá a nikdy zajímat nebude.
Anonymní
Profil *
za design tak 300,- ... tohle je spackane za 5 minut ( ne-li min) ... nejvice "prace" tam dal vyrez toho domu s tim stromem.. tam sis vyhral x)...
ali
Profil *
Osobně bych cenu viděla kolem 6ti tis. možná i více. To, že je člověk jednotlivec, automaticky neznamená, že musí svou práci až tak moc podhodnocovat. Mrkněte na stránky firem, co nabízejí weby - weby cca 5ti stránkové (bez programování - jen html, css) za 7tis + design min. 1tis. Na první pohled vypadaji seriózně, přehledně a navíc - kdoví co všechno si ještě zadavatel vymyslí do ostatních odkazů.
JOFO
Profil
Anonym: za 5 minut, dovol aby som sa zasmial. Este si toho asi moc nespravil, ale kritizovat vies za dvoch...

ali: az tolko za to nemam, ale s tym podhodnocovanim ceny s tebou plne suhlasim. Iba za GRAFICKY navrh trochu zlozitejsieho webu sa berie okolo 3000,- Sk.
Anonymní
Profil *
v Sk to nevim, ale v Kc tak 5000 nejmin (zalezi i na kvalite kodu, nechces hodit html sablonu?), ve slovenskejch to bude vic, tak 7 - 8 tis. rekla bych... prijde mi blby ptat se na cenu na diskusich, pac ti vzdycky reknou tak pulku a este svou praci podcenis =)
Keilew
Profil *
Nelíbí se mi mix barev. Ale já s tím taky bojuju, takže jsem radši zticha:-)
Jinak pokud je stránka validní, otestovaná ve všech prohlížečích a je optimalizovaná pro SEO, tak bych to viděl klidně na 5-7k.
Godson7
Profil
líbí se mi to ale změnil bych tohle:

a) červená je moc agresivní, dal bych jinou barvu, divat se na to delsi dobu tak me rozboli hlava
b) text zarovnat do bloku, to je druha vec ktere si vsimnu okamzite - ustrelujici prave okraje radku, jak kdyz jde opilec z hospody :-)
c) ten hlavni napis - "penzion egeum v zakamennon" dodal bych tam jeste vetsi mesto pobliz + mapku slovenska s cervenym bodem kde to je, timto si zajistis dalsich 20% uzivatelu, kteri nezavrou tu stranku v prnich 30 vterinach s navratem na google.

ale jak rikam celkovy vzhled je OK
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0