Autor Zpráva
sTeeVe
Zdravím, pokouším se o redesign stránek http://www.modryatelier.cz a zatím jsem v tomto stádiu:
http://work.steeve.cz/ma/index.php ..

Prosím napište mi rady a připomínky a také, jestli má smysl pokračovat v tomto návrhu...

Díky, sTeeVe
Casero
no nevím jestli to má smysl..ale mám to dost rozházený v IE rozlišení 1024 x 768
Casero
a ještě ten hoverv tom menu bych dal slabší, tedle je dost brutální...jemnější
Railbot
- prilis velka hlavicka, ve ktere nic neni
- zrejme oteviraci hodiny pod menu, ale vi kazdy, ze jde o oteviraci hodiny? Neni to treba rozvrh pro uklizecku?
- mapy v kde nas najdete se nacitaji uz napoprve ve sve puvodni velikosti a ne jako nahledy, coz ma za nasledek ldouhe a zbytecne nacitani, o ktere nikdo nemusi vubec stat
- neklikaci logo / hlavicka
sTeeVe
no jo, už zase...sorry, spravím to, dělá mi to ie moc často...
tiso
Graficky je to celkom pekné, po stránke kódu slabé:
-samá meta - aj vieš ktorá čo znamená, alebo to tam máš pre srandu?
-chýbajú nadpisy, štruktúra v kóde
-menu veľkými písmenami? Prečo?
-nízky kontrast v menu
-uzavri rámik okolo obsahu, bude to vyzerať lepšie...
-otváracím hodinám niečo chýba - žeby nadpis otváracie hodiny?
sTeeVe
-vím, co znamenají meta tagy, jinak bych je tam nedával...ale některé jsou zbytečné, máš pravdu...

jinak díky
Railbot
tiso
proc mu vycitas meta tagy? Nicemu nevadi, neprekazeji a nevadi. Navic tam nema zadne extra, ale jen same lehce pochopitelne.
Michalek
Mě se to líbí. Smysl to imho má.
tiso
Railbot
Len môj osobný dojem že je ich tam veľa... Ja by som použil 3-5.
Nevadia? No len zaberajú 33% stránky (18 meta vs. 5 meta), ale to nie je argument... Nechápem prečo sú tam meta na necachovanie stránky, meta pre robotov (stačí robots.txt), autor=owner=copyright... Proste sa mi zdajú zbytočné, nič viac-nič menej...
Railbot
tiso
zbytecne nebo ne, je uplne jedno, ze tam jsou. Zadny negativni vliv nemaji. Kazdy at si jich pouziva kolik chce a jake chce.
Vanda
Profil *
Už na hlavní stránku bych dala informaci, že obchod je v Hradci Králové, asi i s adresou. Pak by na stránce KDE NÁS NAJDETE stačila jedna mapa, možná ta poslední, ale výřez není nejšťastnější ("ukousnuté" popisky vlevo).
Barevně se mi design líbí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0