Autor Zpráva
unknown
Zdravím všechny přítomné a prosím o zhodnocení zpracování stránek force17.net/temp/ Jedná se o osobní web, žádnou profesionální práci. Není to zcela zaplněno, nicméně několik typů stránek, které na něm budou používány je již hotovo včetně obsahu. Děkuji za Vaše evtl. doporučení ke zlepšení.
DJ Miky
Moc strohé, bez designu...
Nějak mi to připomíná PHP.
Trocha grafiky by určitě neuškodila, zvlášť osobnímu webu...
kohout
Já myslím že to neni špatntý, ale ta fialová je taková.. no nevím :-) Líbí se mi rozvržení a zpracování, ale ta fialová...
Anonymní
Profil *
vidim pouze "oops!"
derFeuer
Profil *
Na pohled velmi příjemný web :-). Doporučení ke zlepšení ? Jo jo jedno by určitě bylo. Nečetl jsem to tam celé ale jak tam máš Příspěvky. Napsat jenom svůj mail je dnes hřích. Čtenáři se juknou ... přečtou si mail. Ale jsou moc líní na to aby najížděli do svého mailu. (Tím nemyslím E-mail programi ale stránky, jako seznam.email ). Proto Na své stránky určitě umísti blueform z Blueboard.cz O načítání neměj strach. Blueboard je poslední dobou rychlý ;-). (Od té doby co databázi hodili na samostatný server).
Meldo
Podla mna by to chcelo trochu ozivit. Pripada mi to vcelku nudne.(design) Chyba mi tam nejaky obrazok alebo nieco take.
K fotogalerii. Fotky by som otvaral do samostatneho okna alebo ich otvaral priamo v stranke lebo takto sa mi podarilo 2x zatvorit stranku ked som chcel zatvorit fotku :-) (mozno zato, ze som prinuteny na IE)

Inak pekne fotky vo fotogalerii.
unknown
derFeuer - diky za nazor, nicmene nemuzu prijit na to co presne myslis temi prispevky. Na webu je kontaktni formular. Anebo aspon ja ho OK vidim...
meldo a DJ Miky - diky zkusim neco dodelat.
mikeCz
Myslím, že minimálně na úvodní stránce je to menu dole zbytečné, nechal bych jen jedno nahoře. Samozřejmě tam, kde je dlouhý text je to dobré. Jinak to vypadá na pohled sympaticky
Anonymní
Profil *
10 let v case zpet... x)
lopik
dizajn je ubohy a menu sa uz davno nepouziva aj v hlavicke aj v pate stranky. skus na tom este trochu popracovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0