Autor Zpráva
jonweb
Profil
Prosím o kritiku upravené stránky jonweb.cz a to celkovou - vzhled, kód, použitelnost atd.
Díky všem.
lopik
Profil
celkom fajn
Filips
Profil
Jak jsem si vypl obrázky tak nevidím to menu vpravo. jen text. Hover by tam měl fungovat normálně!
Harold
Profil
hmmm jenom bych možná udělal jinak ten tvůj lolotyp....pod tím grafickým menu...ňák mi to tam nesedí
jonweb
Profil
Díky za kritiku.

Filips
To pravé menu má na pozadí taky obrázky (kvůli tomu barevnému přechodu), ale jakmile vypneš obrázky, tak tam přece zůstane barva na pozadí a ne pouze holý text.


Harold
Ten logotyp byl asi největší problém, nakonec jsem se rozhodl pro takovou jedoduchovou variantu, protože nějaké složitější malůvky vypadaly dle mého názoru ještě hůř.

Ještě nějaký názor by nebyl? Názory typu "celkom fajn" (nic proti lopikovi) jsou totiž takové nicneříkající :-/
klokyn
Profil
Len z pohľadu použiteľnosti:

- Dve menu sú pre užívateľov mätúce, pokiaľ sú v oboch tie isté odkazy. Lenže takto je to použité len na úvodnej stránke. Keď som sa však preklikal hlbšie do stránky, trvalo my dlhšie kým som pochopil ako to tam vlastne funguje, aj keď sa to ani nezdá také zložité.

- Text pôsobí trochu zložito: Prvý nadpis je od kraja osadený len kúsok, druhý zase o niečo viac. V odstavcoch je prvá veta posunutá vľavo a prvé písmeno je zväčšené, pričom jeden z odstavcov takto formátovaný nie je. Nebolo by lepšie spraviť to úhľadnejšie?
jonweb
Profil
klokyn
Dve menu sú pre užívateľov mätúce
Me to tak ani nepripada (nejspis je to ale dano tim, ze jsem ten web tvoril, takze to mam "zabehane"), to druhe menu slouzi na nekterych strankach jako takove submenu a na te uvodni strance to bez nej bylo hole :-/

V odstavcoch je prvá veta posunutá vľavo a prvé písmeno je zväčšené, pričom jeden z odstavcov takto formátovaný nie je.
Zkusil jsem to tedy naformatovat bez nejakeho odsazeni a vetsich pismen a mas pravdu - je to lepsi.

Dik za rady.
Euroblb
Profil
Sice ******* dojem ale myslím že na místě.

V článku: Co vše lze naprogramovat? jsem našel takové "klišé"
a to že máš tam napsáno tuto větu"Od statistik webu, přes různé ankety a fóra až po složité administrace a elektronické obchody.
". Myslím že návštěvník stránek sice nebude asi "blbý", ale asi jse zhrozí z toho že ta administrace bude pro něj složitá. bych tam dal spíše ...po složitě sc(/k)riptované administrace a elektronické obchody.

Vý m že je to blbost, že když už na tom nejde najít nic jiného, tak takové blbosti, ale jen mě to zarazilo jak jsem to četl. Administrace pro zákazníká by měla být právě co nejjednoduší a přehledná..

Sry....ale jinak to na mě vše zapůsobilo. Skoro jsem přemýšlel že bych jsi web u tebe nechal udělat, ale to by nebylo pro mě ono.
Euroblb
Profil
jinak.JČ není můj KOBYL. :)
jonweb
Profil
Euroblb
Moc diky :-) Mas pravdu ze to pusobi trochu odstrasujicim dojmem, radeji jsem to tedy upravil.
JOFO
Profil
Do referencii by som rozhodne nedaval svoju vlastnu prezentacnu stranku. Vypada to ako keby si tam nemal dat co ine. Kazdy kto na tvoj web pride si hadam uvedomi ze si to robil ty. Webdizajner si hadam nebude davat svoju stranku robit niekomu inemu... :)

Graficky mi na tom webe nieco vadi. Rozmyslam a asi to bude to horne graficke menu. Asi ta stalo dost namahy, ale ja by som ho zrusil a nahradil ho takym istym menu ako je pod nim. Mozno trochu pozmenenym. Je nezvyk mat menu v pravom hornom rohu cez logo. Nepaci sa mi to.
RaDeoon
Profil *
No tak předpokládám že kod je validní sémantický a CSS dáváš do externího souboru ... tedy grafika ... web je nezáživný a vůbec mě nezaujmul ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0