Autor Zpráva
pajkus
Profil *
ohodnotte prosim www.malbis.cz
pE eLL
Profil
pridam jen jednu malickost: kdybych byl zakaznik tak by me zajimalo zda predbezna cena vypoctena pomoci kalkulacky je vcetne stropu ci nikoli (v pripade ze nikoli tak potom kolik by byla i se stropem)
Miloš
Profil
Vzhledově líbí, ale:

V kódu je na můj vkus moc divů a spanů na úkor sémantičtějších značek; pozor na „fekalizaci“.
Změny ve statusbaru nemám rád, ale to je asi subjektivní.
Text je dost šedivý; je dostatečně kontrastní?
Neklikací logo.
Bez obrázku (logo není vidět) nevím, kde jsem.
Pořád stejný title
tiso
Profil
Pri maliarskej firme by som predpokladal viac grafiky na stránke... Mám radšej stránky kde sa to s grafikou nepreháňa, ale takýto minimalizmus je na škodu... Čo takto pruhy farby dúhy (možno nejaké iné) a na konci štetec v hlavičke? Alebo šikmo cez hlavičku+topmenu, s tým že každý odkaz bude mať inú farbu na pozadí? a potom by boli jednotlivé stránky ladené do týchto farieb...
Miloš
Profil
Mně se to naopak graficky líbí – jasné, srozumitelné, nepřeplácané. Jistě je rozdíl mezi grafikou dobrou a geniální, ale géniů je jen pár a tohle se mi líbí (což samozřejmě neznamená, že by to nešlo vylepšit, ale já nejsem grafik a s okem kašparovic krávy si netroufám radit).
tiso
Profil
Poviem to inak: prehľadnosť je jedna vec, prázdno na stránke vec druhá... V tej hlavičke fakt niečo chýba... Alebo to spraviť inak: maliara posunúť viac od kraja a nad to menu podávať obrázky vyjadrujúce čo na tých stránkach je... ( http://css.interval.cz/clanky/horizontalni-obrazkove-blokove-menu-s-po pisem/ )
venca163
Profil
na mě je to až příliš ztrohé...
určitě bych si dal ještě práci a něco "grafického" přidal...alespoň do hlavičky...
možná něco kolem menu...
a obsah stránky na mě pusobí moc "prázdně"

a ke kalkulačce:
- zvětšil bych počet místností, i když se zdá býti dostatečný, ale zákazník má větší pocit svobody=)
- ale to důležitější: když si zadám víc místností, třeba 6, a chci některé bravou a jiné bílou, tak to není možné
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0