Autor Zpráva
tcman
Profil *
Ahoj, prosím vás o ohodnocení tohoto webu. Dělám to asi 5 měsíců a ještě k tomu, když mám čas. Já osobně si myslím že je to ještě taknějak strohý! ještě musím něco vymyslet na úvodní stránku.
!!! www.tcman.wz.cz !!! Dík moc
lopik
Profil
na tomto uz 5 mesiacov? a kde je vysledok? ten uvodny obrazok sa mi vobec nepaci a tiez ani ta farba co je ako pozadie. neviem ale moj nazor ta asi moc nepotesi 1 b z 10 a to len za snahu a zbytocne straveny cas. a uz by som tam asi nic nedoplnal ale cele by som to prerobil. tolko moj nazor.
venca163
Profil
- ze stránky není patrné, čím se zabývá...pokud jde o něco jako "osobní stránky", zkus to někam vložit, třeba namísto toho "Vítáme Vás" (popř. Vítáme Vás na osobních stránkách Mirka z Opočna či tak něco)
- použitá modrá je ošklivá
- žluté odkazy se nedají přečíst
- samozřejmně nesmí chybět odkaz na seznam=)
- obsahově je to prázdné...tvoje tvorba za něco stojí, zkus ji obohatit slovem českým
folwik
Profil *
o designu se nedá mluvit ... a těch 5 měsíců :-O ... výsledek je jak poprvé spuštěný frontpage, hotové za 30 minut ... tím nesrovnávám kód fronpage a ten tvůj .. to zas takhle určitě ne ... myslím jenom designově ... :-) ... fakt použij jiné barvy, jiný obrázek, nedávej na pozadí toho levého panelu takový ten přechod ... prostě si s tím ještě dost pohrej ... zkus sladit více barev dohromady ... nedávejm tam tak syté ty barvy ... prostě to chce poladit :-)
tcman
Profil *
jj dík moc! já s tím začínám, ale dík!!
tcman
Profil *
- použitá modrá je ošklivá
jakou by jsi mi doporučoval, když říkáš, že je ošklivá??



o designu se nedá mluvit
nedávej na pozadí toho levého panelu takový ten přechod

jsem rád za to co jsi napsal, ale když se kouknu na jiné stránky, tak je to vymyšlené opravdu jednoduše! Je tam hodně bílý barvy a pak takový základ a řešeno jednoduše tabulkou! to právě nechci ano ta základní stránka je ..... to mi je jasný!!! Co mám dát místo toho přechodu????
venca163
Profil
Doporučené rozlišení 1024x768
na to se vykašli, je to hned na začátku "pěkná vizitka"

jakou by jsi mi doporučoval, když říkáš, že je ošklivá??
abych pravdu řek, pokud bude grafika řešena tímto způsobem, nepomůže žádná barva
(prostě vyměň tuhle modrou za cokoliv, ale hezky to vypadat nebude)

Co mám dát místo toho přechodu????
hledej inspiraci, třeba na jiných stránkách, co se tu hodnotí...nikdo ti neřekne
"dej tam horizontální proužky do ztracena..."
folwik
Profil *
projdi si nějaké weby ...a hledej inspiraci jak říká venca163 ... a neměj nic proti bílé barvě ... rozhodně u toho by tam seděla víc než ta modrá ... ale design webu není jenom o barvách a přechodech zkus si udělat nějaký trochu zajimavější layout ... zkus přidat trochu kontrastu u písem ... neměj tam takové kyčovité a nečitelné barvy jako třeba v té knize pestře zelené na pestře modrém pozadí ...
folwik
Profil *
jo ještě s tím doporučeným rozlišením ... tak to bych tam vůbec nedával :-D ... vypadá to jako kdyby pro prohlížení tvoji stranky si měli přepnout rozlišení na 1024*768 ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0