Autor Zpráva
honza
Profil *
delam kamaradovi stranky a moc o tom nevim - defakto jsou to prvni...
chyby o kterych si myslim ze vim: *styly - stacil by jeden soubor na ktery by se odkazovalo - predelam.*sem tam hacek carka... *nacita se mi pokazde vse znova...

jde mi spis o provedeni tak ted vy... :)
diky

jo jeste <p><a href='www.sog-rajec.wz.cz' target='_blank'>link</a></p>
honza
Profil *
safra nejak sem to nepochopil jak to sem linknout - sypu popel na hlavu :o] - mrknete prosim i tak - www.sog-rajec.wz.cz
honza
Profil *
sypu po 2...
mat
Profil
možná by stálo za to uložit soubory jako iso-8859-2, když už je tak deklaruješ v hlavičce - jsou evidentně uložené ve win-1250...
mat
Profil
koukám ještě jednou - třeba bude stačit změnit to charset=ISO 8859-2 na charset=iso-8859-2...:)
honza
Profil *
tak sem to zmenil - cestina uz taky beha normalne (nejak sem to prehlid - asi to priste zkusim v PSpad a ne notepadu :o)
sam sem ted online objevil chybu v mozille firefox - patka zustava prilepena na spodu
okna, a pokud presahuje text niz je pod ni.
v ie se patka zobrazuje normalne, pokud dojede text zastavi se...
co s tim?
mat
Profil
promiň, ale to css uvnitř dokumentu plné absolutního pozicování, tohle ti asi nikdo moc chtít zkoumat nebude...
honza
Profil *
ok je jiny reseni?
honza
Profil *
takze sem se nad sebou zamyslel - zjistil co a jak, poradil se u zkusenejsiho a prepsal kod, trosku poladil grafiku...
jako jednoduchy informacni web by to mohlo snad fungovat - co na to rikate?
co design?
Glacier
Profil *
docela dobrý, jen ten hover v menu bych trochu zvíraznil, neni moc vidět a tu reklamu bych umistil líp (vím že je to těžký) ale tam nahoře hrozně ruší
Glacier
Profil *
no, podíval jsem se ještě jednou a ten hover je docela v pohodě
honza
Profil *
reklama tam ve vysledku nebude - web je takovy testovaci nez to pujde na domenu..., dodelam portfolio apod srandy... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0