Autor Zpráva
vojta
Profil *
Prosím zhodnoťte tyto strámky.
www.srandicky.euweb.cz

Rozlišení 800*600.
Anonymní
Profil *
Hrozný, černé pozadí, menu je nízko a je roztahané ...
Hodnocení max. 2/10
Todle mě opravdu pobavilo <meta name="GENERATOR" content="Note Pad"> :-)
bjx
Profil *
Zajímalo by, co je na tom tak k smíchu? Já taky dělám v Notepadu a mám to v hlavičce taky .. Sice moc nevím, k čemu tohle je (narozdíl třeba od meta tagu keywords), ale mám to tam ..
vojta
Profil
černé pozadí
Dobře a jaký mám teda udělat.
ali
Profil *
no, v podstatě souhlas s předchozím, menu je příliš velké, velké mezery mezi odkazy a začíná příliš nízko. Obsah stránky v modré tabulce na černém pozadí mi nepřijde moc šťastný, každá ta stránka "působí" jinak - jiné umístění obsahu vůči menu. Chce to dodělat. Jestli jsi to tvořil v NotePadu - zkus PSPad :o)
tcman
Profil *
já dostal 1b a na pozadí my řekli že je moc sytý!!! Tak jsem zvědavej co ti napíšou
ali
Profil *
Existují stránky i s černým pozadím a jsou vydařené, chceš-li černé, měj černé, jen dopiluj to ostatní - menu, kontrast, více grafických prvků. Máš tam tabulkový layout, to by se taky dalo možná využít - některé ohraničení zvýraznit... prostě si s tím pohrát. I když osobně dávám přednost css pozicování než tabulkám.
lopik
Profil
nepaci sa mi ta kombinacia cierneho pozadia a modrej tabulky a taktiez to menu je prilis roztiahnute. proste skus zacat este raz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0