Autor Zpráva
Lucifer
Profil *
Dobrý den,
rád bych vás požádal o kritiku na můj první web, který jsem vytvářel dosti dlouho.
Není 100%ně hotový, nehotové části tvoří pouze některý obsah (např. nedopsaná diskografie). Design je ve finální verzi, ovlivnit ho můžou snad jen připomínky zde.

cof.xhosting.cz
______________________________
Bezpečně funguje v prohlížečích IE 6 (SP2), Firefox 1.x, Opera 8.x.
lopik
Profil
pismo v menu a na hlavicke je dost posobive ale zato necitatelne. pata: tak v tej je nic. inak tie ramce v ktorych je stranka robena sa mi nepozdavaju. inak fajn
Anonymní
Profil *
inak tie ramce v ktorych je stranka robena sa mi nepozdavaju

Ne, to nejsou rámce. :D Koukni se na kód - to je normálně div a posuvník. :)
V rámcíh bych to v životě nedělal.

Jinak díky. :)
Lucifer
Profil *
Anonymní bylo moje. O:-)
lopik
Profil
ok. kod som nepozeral. ale za nazorom si stojim
Lucifer
Profil *
Mno to písmo, to je fakt... ale je to logo skupiny - s tím nic nenadělám.

Patičku asi dodělám.
venca163
Profil
- již zmíněná nečitelnost
- zruš si ten posuvník, když neni třeba...v IE tam zůstane a jen to zbytečně kazí
- v menu: chvíli trvá, než se načtou obrázky (chvíli trvá, než začne fungovat hover)
tiso
Profil
Ne, to nejsou rámce. :D Koukni se na kód - to je normálně div a posuvník. :)
V rámcíh bych to v životě nedělal.


Z blata do kaluže alebo z kaluže do blata?
Lucifer
Profil *
- zruš si ten posuvník, když neni třeba...v IE tam zůstane a jen to zbytečně kazí
- v menu: chvíli trvá, než se načtou obrázky (chvíli trvá, než začne fungovat hover)


- posuvník zruším, děkuju za připomenutí. :)
- takže udělat to jinou metodou? (třeba Pixiho vylepšení?)
venca163
Profil
ale je to logo skupiny - s tím nic nenadělám.
jejich chyba...
venca163
Profil
Lucifer
nejsem ten nejzkušenější, ale zkusil bych
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/preload-obrazku.html
lopik
Profil
venca163
co si myslel tym preloudom? myslis ze to aplikovat na to menu? alebo kde. lebo ako tak pozeram tu stranku neviem kde by sa to hodilo
venca163
Profil
lopik
jj, na to menu...že by se ty obrázky "natáhly" předem...pak už nemusíš čekat když najedeš na odkaz, než se ti obrázek natáhne...
Lucifer
Profil *
Až bude dost času, otestuju ty možnosti toho menu. :)
lopik
Profil
bude to lepsie
house
Profil *
mno já se toho designu děsím, ale snad jsou na to fanoušci té skupiny zvyklí a bude se jim tam líbit:))) jako prostý nic netušící návštěvník bych při pohledu na to menu utekla
RPG
Profil
Lucifer
1) Odkazy podtrhni.
2) Ten rámový efekt se mi také nezamlouvá.
3) Beru klikací hlavičku.
4) Nedávej odkazy na něco, co ještě není hotové.
5) Popisky pod nadpisy mi připadají zbytečné.
6) Nápis "menu" v menu také.
Kód hodnotit nebudu, je to hrůza. Kdo to psal?

Mimochodem... kdyby nebylo Daniho "growlingu", hrajou jenom obyčejný hevík...

house
Zvyklí jsou, věř mi :o).
Anonymní
Profil *
to menu bych udělal normálně přes css... obrázkama je to zbytečný ne ? a to písmo, že by se spíš stáh ten font a pak se zobrazilo menu, určitě to de xD
Lucifer
Profil *
2RPG:
1) provedu.
2) kdybych uměl v CSS vyrovanat ty dva divy, tak aby končili ve stejné rovině, tak bych neřešil takhle.
4) oukej.
5) zbytečné možná, ale myslím, že to není na škodu.
6) zamyslím se.
Kód jsem psal já. Jak jsem psal na začátku, je to můj první počin. V čem je konkrétně špatný? Pokoušel jsem se o precizní práci...

Mimochodem... já to vím, kdyby nebylo Daniho "growlingu", tak bych si je asi tak neoblíbil. A ten hlásek už stejně odchází. Ve starších albech to ale nebyl hevík. A ty já poslouchám hlavně.
Lucifer
Profil *
PROSÍM O PŘEHODNOCENÍ:
Provedl jsem tedy mnoho změn a dost toho upravil. Věřím, že také všem připomínky, které jsem od vás dostal jsem zhodnotil a provedl podle nich úpravy.

Kvůli změně hostingových podmínek jsem byl nucen přesunout stránky - nyní: cof.own.cz.

Dbám na validitu a čistotu kódu.
Stránky fungují ve FF 1.x a v IE 6 SP2. Malé chybky (např barva nadpisu) se objevují (nejsem si jist proč) v Opeře 9 (8.54 by to ještě mělo být v pořádku. Tedy alespoň dřív bylo.).

Tak a můžete se do mě pustit. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0