Autor Zpráva
klokyn
Profil
Posledná práca, ktorú som robil zadarmo :)

ukazka.kincel.sk

Ďakujem za kritiku
DJ Miky
Profil
Pěkné, ale nesedí mi pozadí toho odkazu v patičce a možná by to chtělo přidat změnu barvy pozadí do hoveru u menu...

EDIT: a nefunguje ti ten odkaz na úvodní stránce na jídelní lístek (v textu) (chybí ti tam 'l' u přípony) (a asi to má odkazovat na jídelní lístek, a ne na kontakt...)
habendorf
Profil
Kontakt a mapa - obsahuje ty nejdůležitější informace (co vlastně nabízí, otvíračku atd.), které by měly být uvedeny někde úplně jinde, naopak neobsahuje tu mapu. To chce rozhodně změnit.
tiso
Profil
-veľkosť textu, hlavne v tom menu to vyzerá divne...
-title (bohužiaľ statický, i keď výstižný) je dlhší ako description? prečo?
-text - dalo by sa inak, neviem či si to vymýšľal ty, alebo si ho mal dodaný...

chýba nejaká mapka, komu sa chce na úvodnej stránke hľadať info o tom kde sa vlastne nachádza, keď na stránke kontakt a mapa nič také nieje?
klokyn
Profil
Eh, zabudol som poznamenať, že obsah stránky si nevšímajte. Texty boli dodané, do kontaktu som nabúchal všetko čo zostalo a mapku som ešte nedostal :)

DJ Miky
Opravené, dík

tiso
veľkosť textu, hlavne v tom menu to vyzerá divne...
Text v menu nie je veľký. Len je odkaz trochu natiahnutý. Vyzerá to príliš zle?

title (bohužiaľ statický, i keď výstižný) je dlhší ako description? prečo?
Title sa bude meniť a nad description ešte budem uvažovať. Ďakujem za pripomienky ;)
venca163
Profil
ta patička se mi nelíbí...jak je položená
klokyn
Profil
DJ Miky
venca163
V pätičke som zmenil hover. A čo je zlé na lietajúcej pätičke? :) Myslím, že lepšie riešenie by bolo horšie.
tiso
Profil
myslel som to inak - text je malý, ale dá sa to prežiť, ale v tom menu je príliš malý -stráca sa pri tej výške odkazov...

btw. v IE 5 je to rozhádzané, av mozille 1.6 sa nezbrazuje stredná biela linka v menu
venca163
Profil
ale jo, prostě mi to jen nějak vzhledově neštimovalo =)
(tohle nemá cenu řešit, třeba mam ten nejdivnější vkus na světě)
klokyn
Profil
tiso
Bože, IE 5 ešte existuje? :(( Do akej mieri je to zlé?
Ad mozilla - nedokážem prísť na to, prečo sa práve jeden z borderov pod odkazom nezobrazuje. Tiso, tvojimi pripomienkami ma posielaš do hrobu ;)

venca163
Možno sa na to ešte pozriem. Možno existuje lepšie riešenie. Možno...
jozob
Profil
Typický príklad nevhodne zvolených identifikátorov -- napríklad #leftmenu. Máš určitý kód, ktorý kopíruješ zo starších webov a rozhodneš sa pre pravý stĺpec a zrazu vznike leftmenu napravo :o). (To len také zarýpanie na margo (ne)vhodných identifikátorov)

Graficky sa mi web páči aj nepáči. Z Tvojich designov smrdí niečo pekné, čo sa mi páči, no neviem to popísať :o). Na druhej strane, našlo by sa niekoľko oku nelahodiacich častí designu. Mne konkrétne sa nepáčí, že pozadie zo stĺpca zachádza pod hlavičku.

Čo sa týka obsahu pätičky, kľudne by som ju dal do elementu <small>.
Našiel som aj nejaké nezrovnalosti voči slepému črevu C.

A celkom ma zaujíma, ako je možné, že Mozilla 1.4 určí správny súradnicový systém pri image-replacement aj keď nie je uvedená ani jedna súradnica v rodičovskom prvku. Zaujíma ma to hlavne preto, že si sa o riešenie tejto situácie očividne vôbec nezaujímal. Ale to len tak na marginálne margo :o)

Hodnotenie: 5 z 10
tiso
Profil
Nepoužíva sa, fungujem na záložnom systéme a tam nemám nainštalovaný novší, preto aj tá staršia mozilla...

http://tiso.wz.cz/tmp/ukazka.kincel.sk-ie5.png
http://tiso.wz.cz/tmp/ukazka.kincel.sk-m1.6.png
jozob
Profil
Nesprávne vykreslenie v IE 5 je pochopiteľné. Tento prehliadač nepozná štandardný vykresľovací mód.
klokyn
Profil
jozob
Typický príklad nevhodne zvolených identifikátorov
Oh, ja som myslel že left znaméná vpravo :)))

Mne konkrétne sa nepáčí, že pozadie zo stĺpca zachádza pod hlavičku
Predstav si to bez toho. To by naozaj nebolo pravé orechové, aké som chcel.

A celkom ma zaujíma, ako je..
Mohol by si túto záhadu objasniť trochu bližšie? ;)

tiso
No s tým IE5 už nič nenarobím, ale Modzillu naozaj nechápem. Nie je dôvod aby toto robila :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0