Autor Zpráva
N1031Soft
Profil *
Prosil bych o kritiku
mat
Profil
made in pspad...:) - asi bych ale dopsal před doctype ještě xml deklaraci, jinak graficky - šedé písmo na šedém podkladě, to není dobře - radím nechat šedou jako pozadí body a dát třeba na pozadí třeba bílou a to písmo trochu ztmavit...

odkazům v textu bych dal stejný hover efekt jako v menu (tam bych zrušil ten mail - vždycky mě vydeptá, když kliknu na mail a začne se mi otevírat poštovní klient, zkusil bych buď vlastní nebo třeba bluebordí kontaktní formulář)...

a ke kódu:

co takle používat nějaké nadpisy H1 až Hx? A co to br? Na formátování odstavců přece funguje odstavec <p>...

css soubor (raději) nehodnotím...
N1031Soft
Profil *
A proč nohodnotíš CSS, br - je daleko učinejsi nez p.
mat
Profil
br - je daleko učinejsi nez p - co takhle použít v css p { text-indent: 30px; margin: 0; display: block;} - třeba se ti pak ty odstavce budou formátovat mnohem účinněji než pomocí br - a budou to odstavce české, tedy "odskočené" na prvním řádku...

a ještě k css - deklarovat font-family stačí jen pro body, zvláště, když používáš stejné písmo pro celý dokument... a k deklaraci písma: možná by pomohlo přidat k té deklaraci i něco jako sans-serif, prostě nějakou obecnější deklaraci písma...

border-style, border-width - stačí border: 1px solid black; - tyhle tři hodnoty můžeš dát klidně napřeskáčku...

a to pozicování, nezlob se, ale působí dost divně (na mě ale každé pozicování působí divně, má radši float, alespoň na základ layoutu...

a ještě jedna poznámka, to
css soubor (raději) nehodnotím... jsem napsal i proto, že je napsaný tak, že se v něm nikdo nevyzná, možná by to chtělo nějak ten css soubor zformátovat...:))
Hanz
Profil
N1031Soft
Jediná má výtka k tomu webu je použítí framů.
N1031Soft
Profil *
ty seš asi inteligent co??? to je pozicování v CSS ty vole žádný FRAMy
mat
Profil
Hanz

- zkusil jsi si např. zmenšit okno (jakéhokoli) prohlížeče (třeba nějakým sidebarem, záložkami apod.) - to se ti pak opravdu dobře čte a prohlíží, když ti obě menu zakryjí část textu veprostřed?
N1031Soft
Profil *
Jo taky ale je napsáno že to je zformátovaný na Firefox a rozlišení 1024*768 takže nevím co po mě chceš !!! Holt jestli mas takovej pocitac jako stylu 486 tak na tom to asi fakt nepude ale co se tvých stránek týče asi 486 nebudes mít protože to pises ve FLASHI
mat
Profil
tak nic...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0