Autor Zpráva
Krajíc
Profil *
www.krajic.borec.cz
jsou to stranky tridy..zatim na tehle adrese ale ta se bude menit na jinou...
dekuji vsem za nazor!
Pit Bull
Trošku mi to připomíná http://www.volny.cz/colorex/index.html
lopik
dizajn slabsi priemer obsahovo je to slabe a to je asi tak vsetko. treba to proste este doplnit o nejaky normalny text.
Boy
Pit Bull

Teda Colorex mi to nepřipomíná ani trošku. Ten colorex je totiž mnohem lepší.... navíc www.krajic.borec.cz je v Opeře 9 mírně rozhozený..
Jay Jay
Boy : V čem tkví to rozhození ?

Krajíc : Mně se design líbí.
Boy
V tom zajímavém marginu u menu. Působí to rozhozeně.. nevím jestli byl záměr, aby byl vpravo od menu mírný margin.
Mistr
Boy
To je v IE také - u položek menu, na něž ukazuji zrovna ukazovátkem myši, je napravo větší mezera než na straně levé.
Jay Jay
Boy : To byl záměr, ze začátku mi to trochu taky vadilo, ale potom jsem pochopil, proč je to tak uděláno.
Mistr
Krajíc
(1) Nic proti, ale přijde mi to trošku jako ukázka možností BlueBoadru. Jejich produkty se stránka jen hemží. Ale jak jsem předeslal: nic proti!

(2) Příliš se mi nezamlouvají nadpisy (ty Australské - světle šedivé - kopie jednotlivých popisků):

(3) Podle čeho je řazen soupis studentů v pravé části? Abeceda to není, kluci/slečny to není...

(4) Máš neustále stejný nadpisek stránky (tag TITLE v hlavičce).

(5) Ve stránce převažují obrázky. I texty jsou vkládané pomocí obrázků. Proč?

(6) Skutečně na web zavítalo přes 8000 lidí?

(7) Nechci Ti kazit radost, ale řekl bych, že podobnou službu by Ti obstaral web Spolužáci, co?
Boy
Jay Jay

V tom případě to byl velice nevkusný záměr...
Mistr
Jay Jay
potom jsem pochopil, proč je to tak uděláno
A proč je to tak uděláno?
ja
Profil *
Mistr: radené to je asi podľa toho ako sa mi kto páči :-)))
Krajíc
Profil *
mame stare stranky...a ten pocet navstev je prevedeny na tyhle(nove) stranky!!
na spoluzacich mame taky ale to bych rekl ze bylo "in" tak pred 4mesicema....!
Mistr
ja
radené to je asi podľa toho ako sa mi kto páči :-)))
Asi...
Mistr
Krajíc
mame stare stranky...a ten pocet navstev je prevedeny na tyhle(nove) stranky!!
Aha.

na spoluzacich mame taky ale to bych rekl ze bylo "in" tak pred 4mesicema....!
Spíš nevím, jak dlouho vám vydrží docházet na tenhle web. Myslím, že Spolužáci mají výhodu v tom, že můžeš být registrován ve více školách najednou. Navíc naní musíš vše programovat od začátku (též grafiku vymýšlet); na Spolužácích je již vše vytvořené.

Ovšem dělej jak uznáš za vhodné.

Rozhodně nechci, aby můj příspěvek vyzněl jako nějaká podpora či reklama serveru Spolužáci, což by mohlo, i vzhledem k mému dosavadnímu zapojení ve společnosti Seznam.cz, takový dojem vzbudit.
Boy
Mistr

Spolužáci.cz jsou jistě dobrá volba, ale ne pro ty, kteří chtějí být omezováni. Takovýto server je ledatak pro nějaké newebdesignery ze základek, co využívají tamtu nástěnku (na spolužácích.cz) jako diskusní fórum a dále fotogalerii.. to je tak všechno. Pokud však má třída vlastní stránky a někoho, kdo umí php a html, tak je skoro neomezená - myslím tím, že si můžou udělat mnohem více funkcí, třebas jako má naše třída tzv Úkolníček, jenž administruje více lidí, atd. Na závěr bych chtěl jen říct, že i nějaký redakční systém, by mohl posloužit lépe než spolužáci.cz (nic proti seznamu), ale většina tříd si zakládá třídu i na spolužácích proto, aby jí na internetu našlo více lidí (přece jen mají spolužáci vyšší PageRank než taková obyčejná třídní stránka).
Krajíc
Profil *
taky sem toho nazoru.....hold tridni web je lepsi nez spoluzaci..ikdyz neni treba nejak moc dobry
Mistr
Boy a Krajíc
Já nezpochybňuji výhody třídních webů. Jen jsem vyrozuměl, že třída, pro níž jsou webové stránky tvořeny, právě dokončila školu a rozchází se dál do života. Z vlastní zkušenosti vím, že se lidé na tyto stránkách schází již jen velmi sporadicky. Ovšem třeba to nebude případ této třídy a její studenti budou na tvořené stránky nacházet cestu s téměř železnou pravidelností. To vše ale ukáže až čas.

většina tříd si zakládá třídu i na spolužácích proto, aby jí na internetu našlo více lidí (přece jen mají spolužáci vyšší PageRank než taková obyčejná třídní stránka)
A také jsou Spolužáci.cz rozhodně více "profláklí" a známí.

Ovšem znovu připomínám skutečnost, že můj příspěvek rozhodně nemá vyznít jako podpora projektu Spolužáci.cz na úkor vytvoření vlastního projektu. Měl se jen pokusit o přinešení dalšího úhlu pohledu.
Krajíc
Profil *
jj to sem pochopil....a vsem dekuji za nazor...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0