Autor Zpráva
Reg
Profil
Dobrý den.

Prosím o zhodnocení návrhu nového designu BluNight webu Regsite:
http://blunight_rls3.regzone.org

Je to ukázka přímo z administračního rozhraní, takže tam jsou trochu ptákoviny, ale jinak jsem se do té ukázky snažil toho narvat co nejvíc. Web používá cotojátka, takže na některé věci když najedete myší tak vyskočí text (např. u zeleně označených položek menu).
Také bych uvítal, kdybyste mi napsali, co by bylo dobré ještě zlepčit, např. nemůžu vymyslet žádné originální označení aktuálně zobrazené stránky v levém menu.

HTML validní, CSS taky krom _IEhacků...

Jinak předem děkuji za kritiku.
lopik
Profil
neviem preco ale zda sa mi to velmi tmave a to menu nie dost citatelne a pehladne. skus to este niecim ozivit a spestrit.
M_bandit
Profil
ta patička neni uplně vidět. Já z ní viděl asi tak polovinu. Zvěč trochu tu stránku ať je celá..
Keilew
Profil *
Je tam tma...
RaDeoon
Profil *
Asi když se dělá černý web tak musí být příjemný a nesmí mít tak obrovský kontrast mimochodem k menu

1) Určitě bych zvětšil a zvýraznil písmo
2) postarej se o to at tam je méně položek protože takle jsem se radši nepodíval na jinou takže to třeba pomocí JavaScriptu udělej vyjížděcí protože je tam toho až moc ;-)
RaDeoon
Profil *
PS: cotojátka jsi si mohl udělat sám jako já ;-)
Tomik
Profil
Reg
Jednoduchý, ale ucelený design. Je to tmavé, takže to trochu bije do očí, ale jde o zvyk. Vím, že černou barvu máš rád, takže Tě asi těžko přesvědčím o "zjemnění"... :)

Určitě by neuškodilo zvětšit písmo a o trochu zvětšit mezery mezi řádky...

Horní menu bych také udělal do seznamu, bez stylů je poměrně nepřehledné.

Uživatel bez stylů nemůže hodnotil vtipy.

Jinak je to povedený design, mě se (až na tu černou :D) líbí, kód je přehledný (o výhodách odsazování Tě asi také nepřesvědčím, že? :D).

8.5/10

RaDeoon
PS: cotojátka jsi si mohl udělat sám jako já ;-)
Proč programovat něco, co už bylo naprogramováno a je to možné použít? Myslím, že dobrý programátor umí pracovat (a využívat svůj čas) efektivně, a IMHO psát kód, který již existuje a je odladěn mi připadá dost neefektivní.

lopik
neviem preco ale zda sa mi to velmi tmave
Vím proč, ono to totiž velmi tmavé je... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0