Autor Zpráva
Hanys
Profil *
Jestli najdete vteřinku, tak prosím ohodnoťte Hanysovy názory Dík ;-)
Jay Jay
Profil
Pro začátek dobrý, ale stejně by si to chtělo přečíst Jak psát web.
DJ Miky
Profil
Ty obrázky v hlavičce mě opravdu dostaly... Na začátečníka dobrý, ale chce to studovat, studovat, studovat...
Hanys
Profil *
Dík za kritiku, už se pracuje na študování Jak psát web.. Bojim se, že ty obrazky v hlavičce se rozhodí při nižším rozlišení, ještě na tom bude dost práce ;-) Taky mi tam trochu utíkají ty boční menu, snad mi to Jak psát web pomůže vyřešit...
lopik
Profil
fakt nepochopim preco ludia stale na strankach robia uvodnu stranku z napisom vstupte. koli reklame? reklama nemusi tak vadit ako uvodna stranka z napisom vstupte
Hanys
Profil *
JO je to přesně tak - reklama... Ale tak já myslím, že pokud se to neudělá úplně na zblití tak to jde... Mě osobně to na webu nějak neobtěžuje, pokud to není v podobě bílé stránky s modrym nápisem "vstup" uprostřed...
Hanys
Profil *
Tak sem trošku upravoval. Odkazuji na výsledek (ale eště není v žádném případě dvakrát podtržený). Pro srovnání původní verze.

A ted s čim bych potřeboval poradit:
Asi sem trošku natvrdlejší, ale pořád nemůžu pochopit, jak nahradit ten iframe (ve kterém mám teď hlavní obsah) divem, který by se vertikálně natahoval podle obsahu a "tlačil" by před sebou patičku stránek. Můžete mi prosím poradit nebo mě někam odkázat?
quinux
Profil
Chybí ti meta charset takže ti pěkně blbne čeština
Hanys
Profil *
Sakra, ten se mi nějak vytratil. Hned to napravim. :-)
Hanys
Profil *
A počki, dyť tam je, na nove verzi... Starou pal čert...
quinux
Profil
Hanys
AHa, promiň nevšim jsem si dalšího odkazu :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0