Autor Zpráva
Marek Janů
Profil
Myslíte si, že stránka

http://guestbook.kvalitne.cz/

je užitečná? Má naději na úspěch a nebo nikomu nepomůže a patří ji smazat?

Prosím, napište mi chyby v designu, o chybách v kódu vím.
Martin Kuželka
Profil
Chybí Ti tam kódování. Jinak myslím, že takových služeb už je fakt hodně :-(
Marek Janů
Profil
Ještě jsem zapomněl zmínit cíl této stránky: má pomoc začátečníkům, kteří nenajdou lepší návštěvní knihu a mě dělat reklamu - to je hlavní cíl.
Boldrik
Profil
No on tam vlastne zadny design neni, ne?
Bez podrobnejsiho nastaveni (alespon moznosti vlastniho stylu) to nebude k nicemu. Jinak snad ano
Marek Janů
Profil
Chybí Ti tam kódování. Jinak myslím, že takových služeb už je fakt hodně :-(
Nevadí, jde o pokus. Má mě to vadit?

No on tam vlastne zadny design neni, ne?
Bez podrobnejsiho nastaveni (alespon moznosti vlastniho stylu) to nebude k nicemu. Jinak snad ano

Co myslíš pojmem design?
Martin Kuželka
Profil
Co jestli Ti má vadit? Pokud myslíš, jak jsem psal, že takových služeb už je, tak to Ti vadit nemusí. Jen jsem odpovídal na otázku, jestli to má naději na úspěch...
Marek Janů
Profil
Co jestli Ti má vadit? Pokud myslíš, jak jsem psal, že takových služeb už je, tak to Ti vadit nemusí. Jen jsem odpovídal na otázku, jestli to má naději na úspěch...


Jo, dobrý, jasně, chápu...
Victorius
Profil
a co chces hodnotit? nic tam na hodnoceni neni, kvalitu gbooku zkouset nebudu, takovych stranek je fura. Kodovani uz bylo zmineno
xMraveneček
Profil *
Ahoj LIDI! PROSIM!!! Poradte (ci poslete) kde se dá sehnat jednoduchy kvalitni guestbook se smajlikama...nemuzu ho nikde sehnat...diky! Piste a posilejte zdrojaky na xmravenecek@seznam.cz
none
Profil
Tady je na stažení www.jaknaweb.com/scripty=php=knihy.php
llook
Profil
Doufej, že to úspěšný nebude, protože jinak bys velmi rychle zaplnil prostor, který máš u WZ vyhrazený databázi a uživatelé by pak byli naštvaní.
Ale samotná myšlenka špatná není. Jedinou vadou je, že podobných služeb je hodně, namátkou mě napadá třeba Haloscan.
marek janů
Profil *
Doufej, že to úspěšný nebude, protože jinak bys velmi rychle zaplnil prostor, který máš u WZ vyhrazený databázi a uživatelé by pak byli naštvaní.
Ale samotná myšlenka špatná není. Jedinou vadou je, že podobných služeb je hodně, namátkou mě napadá třeba Haloscan.



No, právě, já ani nepotřebuji mnoho zákazníků, jenom to chci testovat.
děkuji za rady.
Marek Janů
Profil
Děkuji za rady, končím tétam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0