Autor Zpráva
Why?!
Profil *
http://skiny.vydelavame.cz/ když už to neni nic moc design, a nic moc kód, je to k něčemu? :D
Jay Jay
Profil
Why?! : v čem je to levé menu ? Já, že jsem se na něj nedostal ;o)
Gekon
Profil
Jay Jay
Nemáš nainstalovanou Javu runtime enviroment

Why?!
Design je vcelku dost jednoduchý, ale v tomto případě jednoduchý neznamená hezký. Kód by mohl být mnohem přehlednější, je plný chyb, a validitou se taky pochlubit nemůže. Obsahově to smysl má.

6/10
Why?!
Profil *
no, já jsem měl svoje, vyjížděcí doprava, ale když sem si s nim pěkně vyhrál, tak asi po hodině a půl jsem zapl IE(když už to bylo hotový), a v IE to nefungovalo...tak sem si stáhl tohle z vseproweb a upravil podle sebe...je to javascript...ale snad až tet budu mít troch chvíli tak ten web vylepšim(kód, to menu..)
Jay Jay
Profil
Gekon : A taky nenainstaluju ;o) Já říkám, že když se dostanu jenom na hlavní stránku, kde nic není, tak to obsah nemá ;o) Nechápu kde si našel tu 6 v hodnoceni ;o)
Anonymní
Profil *
menu v Jave, tak to ne... ja ji instalovanou mam, ale na ty my sunce je permanentne vypla...
lopik
Profil
to menu sa mi fakt nepaci v podstate tak ako cely web
llook
Profil
Viděl jsem jenom titulku bez menu. Javu rozhodně pryč!
Why?!
Profil *
ok, já tet jedu pryč, až se vrátim tak to udělám, slibuju :D :D :D
Keilew
Profil *
Mě se to nelíbí. Působí to jak brčál a dost lacině. Java je v pohodě, nicméně na menu to je trošku dost zbytečný. Možná bychom se mohli do nekonečna hádat, co Java a client-side, ale já ač zapřísáhlý Javista, jsem proti. Java patří na server-side (JSP...) a Flash nepatří na web vůbec. To jsou dvě má dogmata. Jakýkoli web, který otravuje čtenáře nad rámec nutnosti (stahovat novou verzi pro Flashe apod.) je web špatný. To je můj názor.
habendorf
Profil
Bezva stránka, to #$%^&* menu mi totálně odpálilo IE, zase rád přijdu :o(.
Railbot
Profil
FF to menu zvlada, ale horko tezko...mam pocit, ze bejt to menu jeste o trochu blbejsi, tak mi spadne raz dva.
quinux
Profil
Menu v javě jsem neviděl už, alespoň 4 roky. Nevěděl jsem, že se ještě najde někdo kdo něco tak hrozného použije. Hrůza.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0