Autor Zpráva
Lumír
Profil *
Zhodnoťte mi prosím stránky diablo2-lumir.wz.cz. Napište mi tady všechny nedostatky i dostatky. Prostě všechno, co vás napadne. Dik.
centi
Profil
Len jedno, ostatne som nesledoval. Ten zvuk na pozadi VON!!! Akurat mi to winamp rusilo...
Acci
Profil
- Když máš menu ve Flashy, nemusíš poté používat rámce
- Místo <p class="podnadpis">Strategie</p> použij radši <h2>Strategie</h2> a v css to nastyluj
- Přes Flashové menu se nedostanou vyhledáváče, proto vytvoř mapu webu
- Titulek by měl pojmenovávat stránku a né nést uvítání pro návštěvníky
- Na některých stránkách nemáš uvedeno kódování češtiny
- Nenačítají se ti obrázky
- U fotek máš použito \ , správně je / (Firefox to nepřečte)
Hanz
Profil
Talčítka v tom menu by mohly být stejně dlouhá.
Nepoužívej framy!
Použil bych jiné fonty.
Glacier
Profil
docela dobré stránky, Diablo je moje oblíbená hra,
ale to menu......................ty tlačítka uudělej stejně velký jak už bylo napsáno výše takhle je to hrozný a i v dalším souhlasím s Hanzem
SuE
Profil
zvuk pryč , prosím. Při poslouchání mp3 to strašně vadí
pro mě moc velký kontrast písma (ale já moc nemám ráda černé stránky, tak to klidně ignoruj)
u popisu dovedností je to moc nahňácané v jednom sloupci - ten text a přitom ty další jou prázdné, roztáhnutí by tomu pomohlo. taky by stálo za uvahu ty jednotlivé popisy oddělit čarou nebo aspoň mezerou.
u wall paperů máš v odkazu zpětné lomítka - ve firefoxu to háže chybu , nic se nenajde. stálo by za ůvahu dát tam náhledy. Ne každého baví klikat a čekat, co najede.
faktické:
nemáš uvedenou verzi diablo. u dovedností nemáš synergie - vypadá to neaktualizovaně.
ted koukám na žebříček postav .. rok 2000, to je mrtvá stránka :-(
U dovedností by to chtělo trošku okomentovat, jestli je to koncový skil nebo radši se mu vyhnout
chybi horadrická kostka - recepty, to je dost základ, který lidi hledají. taky runová slova
Aby to bylo k použití pro verzi 1.10, chtělo by to hodně oprav.
Škoda, aktuální stránky jsou jen tři, pokud vím - diablovodoupě.cz, diablo2.sk a moje - suewebik.net, ale ty nejsou komplexní.
halogan
Profil
Mno vidim cernou stranku s bilym obdelnikem na kterem je napsano "Click here to download plug-in", stranku zaviram, bye...
Victorius
Profil
halogan
Chyba je na tve strane
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0