Autor Zpráva
pixel
Profil *
nemel jsem to v umyslu ale kritizuje se na tom i veci o kterych si myslim ze jsou v poradku. je to trochu na rychlo sepsane, ale na me znalosti by tam velke chyby mit nemeli ... www.corange.wz.cz/adviser/index.php tak mi to zkritizujte prosim no

no a rad bych od vas slysel jaky je mozny postup v tomto pripade kdyz bych rad zjednodusil editaci clanku apod ... moje predstava je takova ze se prihlasim a potom si muzu kliknout na tlacitko pridej clanek a bez zasahu do kodu se to tak nejak automaticky napise a ostyluje. fakt nevim jak bez vetsich znalosti php a sql
stribny
V XHTML 1.0 strict nemůžeš používát rámy a měl bys ukončovat všechny tagy (což neděláš).
Mistr
pixel
Docela pěkné. Přesto mám několik poznámek:
(1) Doporučuje se nepsat názvy stránek s mezerami. Místo nich použij raděj například pomlčku.
(2) Již Steve Jrug psal o vhodnosti a důležitosti shody mezi nadpisem stránky a názvem položky v menu odkazující na danou stránku. Mám teď především na mysli stránku http://www.corange.wz.cz/adviser/skola.php?PHPSESSID=bc1f9b4f608092faf 0cd3c16923210ae na níž je odkazováno slůvkem Škola.
(3) Usnadni uživateli pohyb po stránkách. Například na první stránce píšeš případné náměty a poznámky směrujte prosím mě do pošty nebo na icq. Co Ti brání udělat ze slovíčka pošty odkaz na Tvou e-mailovou schránku
<a href="mailto:corange@wz.cz">pošty</a>
pixel
Profil *
V XHTML 1.0 strict nemůžeš používát rámy

ramy tam pokud vim nemam ... corange.wz.cz tam jsou, ale to jsem zhodnotit nechtel

ukončovat všechny tagy

napriklad? delam hrubky a nevim o nich

mistr: ad 2: na tom neco bude, pro orientaci to asi neni ted uplne idealni
ad 3: trochu dezinformace, posta v tomto smyslu neni email, ale komunikace ve hre wg a tam se odkaz na mne meni takze nema smysl to sem davat

dekuji, dekuji, dekuji
stribny
Rám tam máš myslím na tu anketu, a neukončené tagy jsem viděl u tagu <br>
house
Profil *
v tom tipy a triky si asi zapomněl dole smazat menu...? na jiných tránkách to nemáš
JPAS
Když něco publikuješ na webu snaž se psát trošku líp.

http://strzibny.name/cestinaproweb/

Mám namysli hlavně velká písmena na začátku vět, mezery za čárkami a "designed by"!

Jinak se mi to po vzhledové stránce líbí (na kód jsem se nedíval).
Chamurappi
Reaguji na JPASe:
Nemyslím si, že tohle je jeden z webů, kde by náš krásný jazyk trpěl.

Dle mého skromného názoru se Tvůj projekt příliš orientuje sám na sebe. Nemohu si pomoct: nevidím za ním obrozenecké úmysly, vidím za ním cosi jako SEO. Vidím „milióny“, „tyto pravidla“, „zachovat její podobu“, „chci jej prosadit v takové podobě jaký je“, tečku na konci hlavního titulku, nepříliš zdařilý sloh, odkaz na neautorizovaná pravidla.cz atd.
Mistr
Steve Jrug
Samozřejmě Steve Krug - holt jsou ta dvě písmenka na klávesnici vedle sebe...
JPAS
Chamurappi: Díky mám v plánu to brzy aktualizovat. Tvé výtky jsou správné, díky za upozornění.

Ale s tím SEO? To teda nevím :-) Jsou tam právě ty obrozenecké úmysly :-).
janavk
Profil *
Mistr
nepsat názvy stránek s mezerami. Místo nich použij raděj například pomlčku.
Máš prosím tě na mysli <title>xxx_xxx</title>?
JPAS
Chamurappi Můžu se tě zeptat v čem vidíš problém v případě milióny? Protože v češtině je povolena i varianta s čárkou. Upozornění na část „chci jej prosadit v takové podobě jaký je“ jsem taky moc nepobral. Rovněž „tyto pravidla“, neboť se skromně domnívám, že jsou přípustné obě varianty - jak tyto, tak tato. No nic, bylo by dobré aby ses tu ještě vrátil a počil mě trošku... :-).

Takže díky za upozornění, ale nějak je (bohužel opravdu - asi mi ta čeština fakt nejde) nechápu.
Odkaz na neautorizovaná pravidla... a kde jsou na webu autorizovaná?

Prosím o odpověď,
JPAS.
JPAS
Už mi to dokáplo! Pravidlo = střední rod, viď?
ppooler
Místo mezer tzv.podtržítko_ :)
tiso
janavk
Mie, názvy súborov - o-mne.php a podobne..
ppooler
Medzi "_" a "-" je rozdiel...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.