Autor Zpráva
milanzitka
Profil
Zhodnoťte prosím můj návrh grafiky webu SanFrancisko.ic.cz, jedná se o mojí první větší grafickou práci při vytváření stránek.

Odkaz na nový design - SanFrancisko.ic.cz/newdesign/index.html
tiso
Profil
Asi Ťa nezaujíma prístupnosť bez obrázkov, že?
milanzitka
Profil
Je to pouze návrh, ještě nevím, zda ho budu používat, pokud ano, určitě někam dám odkaz na verzi bez obrázků (dosavadní verze)
Miloš
Profil
Vzhled je klasika; možná nemoderní, ale je to přehledné.

Univerzální chyby:
Tlačítkům chybí hover (aspoň trošku)
Naopak hover odkazů (font-weight: bold;) poskakuje, což nevypadá hezky.
<div class='novinka'> – jsou posunuté doleva, včetně rámečku.
Závislost na obrázcích; kdyby byly aspoň alty, lépe pak http://www.wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html
Kód: víc sémantiky.

Chyby v prohlížečích:
Opera: Nelze odrolovat na patičku (ta se nekoná)
Firefox: Patička je šejdrem
Explorer: Je to celé vykloubené – hlavička s navigací vlevo, zbytek vycentrován.
Jay Jay
Profil
tiso : Víš co je návrh grafiky ? :)

milanzitka : Mně se to vůbec nelíbí, celý bych to předělal a začal od píky. Ty taky nevíš co je návrh grafiky ? ;)

edit :
Miloš : Ty taky nevíš co je návrh grafiky ? :)
tiso
Profil
Jay Jay Viem, veľmi dobre... Vadí že sa niečo pýtam?
lopik
Profil
IE ten novy navrh je riadne rozhadzany.
milanzitka
Profil
Říkám, že je to moje první větší grafická práce, chci znát pouze váš názor, popřípadě návrhy, co vylepšit.
Jay Jay
Profil
tiso : To je naprosto stejné jako kdybych se ho "zeptal" : Asi tě nezajímá, že existují nadpisy, že ? To je podle mě normální kritika kódu a né grafického návrhu.
Jay Jay
Profil
milanzitka : Nejdřív se dělá grafický návrh a poté ho případně kodér realizuje. Toto podle mě není grafický návrh, ale hotové stránky.
Miloš
Profil
Jay Jay
Nejdřív se dělá grafický návrh a poté ho případně kodér realizuje.
Nejdřív se (b)IMHO dělá text ;-)
Jay Jay
Profil
lopik : Tohle by se ve skutečném grafickém návrhu nikdy nestalo :)
Jay Jay
Profil
Miloš : Grafický návrh obsahuje i text ;-)
milanzitka
Profil
tím návrh grafiky jsem nemyslel, že je to jenom grafika, myslel jsem spíše změnu stávající grafiky
Jay Jay
Profil
milanzitka : Tak to potom jo :)
tiso
Profil
Jay Jay
Otázka je otázka... Čoho s týka je vedľajšie, ja som na ňu odpoveď dostal, ty si dostal tiež odpoveď na svoju otázku, takže sme všetci spokojný, nie?
Jay Jay
Profil
tiso : Tak já úplně spokojen nejsem. Dnes bylo solidní vedro a zítra má být ještě větší.. to snad ne :))
habendorf
Profil
Buď je to šílený záměr autora, nebo je to v IE totálně rozpadlé. Mluvím o http://sanfrancisko.ic.cz/newdesign/index.html .
Miloš
Profil
habendorf
je to v IE totálně rozpadlé.
Již jsem zmínil (4. příspěvek).
A nejen v IE
milanzitka
Profil
šílený záměr to není, používám Firefox a tam se mi to zobrazuje normálně, snad to brzo spravím, aby to bylo použitelný i pro IE a jiné
Miloš
Profil
Ale i ve FF (win 1.5.0.4) je to rozhozené – patička je posunutá o kus doleva – mimo.
habendorf
Profil
Miloš: Již jsem zmínil (4. příspěvek).

OK, nečetl jsem celé vlákno.
milanzitka
Profil
Tak to nevím, já mám betaverzi Firefox 2 a tam je všechno v pořádku
Miloš
Profil
milanzitka
já mám betaverzi Firefox 2
Ten, kdo ladí stránky primárně v betaverzi, ať už čehokoli, je odvážná školačka. Hodně zábavy ;-)
milanzitka
Profil
jak tak vidím, asi vážně začnu odznova
habendorf
Profil
jak tak vidím, asi vážně začnu odznova

Lépe a radostněji :o)
milanzitka
Profil
a líbí se vám alespoň logo (hlavička)?
Euroblb
Profil
Hlavička je pěkně udělaná podle mě, ale akorát bych vyměnil to červenou barvu textu za jinou, řekl bych nějaký odstín modré tak aby text nezaniknul, a přitom nebyl moc výrazný...

A neber tady řeči některých lidí, i když tě kritizují či sjíždějí. Jsou dobři chlapy či chlapci a vědí o čem mluví.
Spíš jsi vem ponaučení a dbej na jejich rady i co se týče grafiky.

A gratuluji k použití CSS já se do CSS mám strach pustit. Nevím jak co použít atp. Kód či jazyk CSS číst umím vím co k čemu patří a jakej má význam, boužel však neumím uplatnit, natož ještě napsat.
Nikdo jse nechce stím piplat mi to nějak vysvětlit a naučit...To je hrůza co?
TAdy u tohohle moje samoučné metody selhávají.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0