Autor Zpráva
Jajjun
Profil *
Zdravím,
Ohodnoť te mi prosím tento web. Já se v
grafice moc nevyznám (grafika co to je?) a tak prosím poraďte a řekněte co bych
měl na grafice změnit k lepšímu.
Moc díky
tiso
Profil
Tabuľky? Ďakujem, neprosím....
lopik
Profil
tabulky nie su zle na weboch ale co neplati o tomto. skus ich menej zvyraznovat alebo vobec nemaj zadanu sirku ohranicenia tej danej tabulky.
grafice moc nevyznám
sväta pravda
Jay Jay
Profil
Jajjun : Pokud se v grafice nevyznáš, tak to přenechej jiným :) Řekl bych, že by si určitě našel grafika, který má zrovna tuto hru v oblibě.
Miloš
Profil
Web je sice možná hatlamatlavalidní, ale pro invalidní návštěvníky s Explorerem zcela nepoužitelný, protože se blechopísmenka nedají zvětšit.
Mistr
Profil
Jajjun
(1) Jak již zde zmínil kolega Miloš - písmo je strašně mrňavounké.
(2) Hru neznám, přesto (nebo právě proto) by mě zajímalo, proč, když najedu ukazovátkem myši na titulní obrázek, objeví se popisek tohoto obrázku obrman?

(3) Na uvedeném obrázku píšeš v pravé části navštivte naše fórum. Logicky bych očekával po klepnutí na obrázek v této části, že se na stránky onoho fóra dostanu. Není tomu tak. Ovšem spíš než umožnění dostat se na fórum po klepnutí na tento obrázek (což by vedlo k velikým zmatkům pro návštěvníka stránky), bych text vyzývající k návštěvě fóra jednoduše odstranil.
(4) Zřejmě by webu prospělo i oživení více obrázky či barvami. Avšak možná je to jen můj osobní vkus.
TooFew
Profil
1) Zapracovam bych na menu
2) Je tam podlě mě moc rámečků
3) Nevím, proč je písmo tak malé, když má nastavenou velikost 12 px. V tom stylu se nevyznám. Nesnáším, když někdo používá jenom .xx místo element.xx.
4) V pravém sloupci: Anketa a Reklama. Nejde poznat, že to je nadpisek. Nejdřív mi to připadalo jako nějaký zbloudilý odkaz..
Miloš
Profil
TooFew
Nesnáším, když někdo používá jenom .xx místo element.xx
Nesnáším rýži nasladko.

.xx je pravidlo pro všechny elementy, které mají class="xx"
zatímco
element.xx je pravidlo jen a pouze pro <element class="xx">
Jajjun
Profil
No díky panové vezmu si k srdci a zapracuji na tom.
RaDeoon
Profil *
malé písmo, takové pozadí je všude... jinak neutrální ani hezký ani pěkný... prostš ujde to :)
Mistr
Profil
Miloš
Nesnáším rýži nasladko.
Ta je ale moc dobrá. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0