Autor Zpráva
f_r_e_ZZ-y
Profil *
Mrknete na www.hlinecko.cz/kct/ beru jakej koliv tip, ci pripominku. Diky
mika
Profil *
1. Trochu bych upravil ten napis v logu (klub ceskych turistu) zatim to tam vypada jak navic. treba to udelat primo jako cast toho loga v nakem grafickem editoru a hodit tomu naky okraj, nebo tak...
2. ta modra barva odkazu bije do oci, k tem ostatnim barvam se to fakt nehodi... Pritom to staci jen upravit pres CSS
3. v tom levem menu bych nejak menil barvu odkazu. Je to takove zvlastni kdyz na to najedu a nic se nezmeni
4. Jak je ta cast Krajem maliru.... tak bych udelal z tech log odkaz.
5. V navstevni knize se mi nelibi ten styl strankovani... udelal bych ho spis stylem jak je treba tady na tomhle foru
TooFew
Profil
1) Jak uz tu zaznelo. Hodil by se do toho menu hover. Nesnasim to, kdyz najedu na odkaz a on se ani trochu nezmeni. Kdyz uz nic, zmen tu barvu treba je o jeden stupen, ale at se tam neco deje.
2) Nevim, jak v jinych browserech, ale v Opere 9.00 se mi zobrazi horizontalni posuvnik, i kdyz dal vpravo uz nic neni. (A to se da posunout docela dost.)
3) Ty modre odkazy se tam fakt nehdi.
4)Zapracoval bych na odsahu toho leveho menu. Napriklad na hlavni strance jsou to odkazy, ale v sekci "Odkazy" je tam napsane zajimave odkazy jako text.

To by bylo vsecko. Celkove se mi to docela libi, i kdyz me tento obor moc nezajima. Ta hneda byla vybrana dobre.
Petr.k
Profil *
Upravil bych já:
1 Upravil bych též to logo (možná bych tam osobně dal červenou barvu)
2 Upravil bych taky všechny odkazy na stránce (na černou a když na to najede tak červená)
3 A u ankety se mi nelíbí jak máš napsaný malým písmem ty odpovědy (dal bych to trožku vědší)

Na stránce se mi líbí:
1 Hezká fotogalerie a texty a logo (kromě toho nadpisu).
Petr
Profil
Upravil bych já:
1 Upravil bych též to logo (možná bych tam osobně dal červenou barvu)
2 Upravil bych taky všechny odkazy na stránce (na černou a když na to najede tak červená)
3 A u ankety se mi nelíbí jak máš napsaný malým písmem ty odpovědy (dal bych to trožku vědší)

Na stránce se mi líbí:
1 Hezká fotogalerie a texty a logo (kromě toho nadpisu).
MZF
Profil
1. Nadpis v logu mi nepřijde dost kontrastní.
2. Dal bych větší padding textu. Také line-height nebo rozdělení do většího počtu odstavců by nebyl od věci. Kvůli přehlednosti. Takto namačkaný text určitě plno lidí odradí a ani ho nebudou číst.
3. Zkusil bych celou stránku ucelit, například přidáním patičky.

Jinak celkem pěkné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0