Autor Zpráva
liska11
Profil
žádám o ohodnocení mého webu a taky rady některé odkazy se v IE či opeře nezobrazují ale jiné jo v mozile jde všechno ok??
Můžete mi poradit??
web www.zelvy.euweb.cz
MZF
Profil
Já tedy zkusím poradit:

1. Vyhoď statistiky kolik lidí navštívilo tvůj web a kalendář. Je to web o želvách, statistické centrum nebo webkalendář?

2. Žádáme vás abyste si tuto stránku zapínali v mozile firefox. Děkuji

Upřímně pochybuji, že si budou lidé s IE, Operou a dašími jinými prohlížeči po této výzvě stahovat FF a dívat se na stránky ve FF. Zkust tedy stránky optimalizovat pro všechny prohlížeče (resp. pro to nejpoužívanější).

3. Písmo v menu je dost nečitelné. Podobně je na tom také text, především pochybuji o dostatečném kontrastu.

Jinak by to šlo.
M_bandit
Profil
já si to otevřel v MyIE2 i ve FF a zobrazilo se to stejně
JOFO
Profil
podla mna dost nestastna kombinacia farieb, zle citatelny text v menu a logo sa mi moc nepaci. Ruzovu odtial vyhod, do menu pridaj hover.
liska11
Profil
já si to otevřel v MyIE2 i ve FF a zobrazilo se to stejně


i si mohl všechno rozklikávat

jinak děkuju za přípomínky s tim textem už je to opravené snad

Upřímně pochybuji, že si budou lidé s IE, Operou a dašími jinými prohlížeči po této výzvě stahovat FF a dívat se na stránky ve FF. Zkust tedy stránky optimalizovat pro všechny prohlížeče (resp. pro to nejpoužívanější).

Já vím ale mě to nejde prostě v IE mě funguje jen ta potrava a nemoce a kouě želvy,ten zbytek píše že je tam nějaká chyba,ale já ji tam nemůžu najít.
p.s.Kdyby mi někdo uměl poradit
LukasR
Profil *
Jo doce je to dobré možná ta zelená barva, a ještě ten free hosting co třeba http://www.web4u.cz/?rid=6494 stojí to za to a není to moc drahé.
lopik
Profil
to pismo sa mi zda dost necitatelne a chcelo by to viac grafiky a detailov
liska11
Profil
to pismo sa mi zda dost necitatelne a chcelo by to viac grafiky a detailov

Grafiku v akom smyslu?
Mila
Profil
Tak to se ti povedlo:
Žádáme vás abyste si tuto stránku zapínali v mozile firefox. Děkuji
Inoy
Profil *
Když kritika, tak kritika...
- jak už psali přispívající přede mnou, chtělo by to změnit písmo a krotit se v pestrých barvách, např. v kvizu je to spíše test zrakových schopností návštěvníků webu než o vědomostech o želvách. Pokud někdo hledá informace k tématu a zaujaly ho tvé stránky, tak bych řekl že kvůli obsahu a ne kvůli nějakým krásným barvičkám.
- obrázek želvy v záhlaví je nějaký neostrý, asi příliš zkomprimovaný, taky zbytečně klame, když po najetí myší na záhlaví toto se chová jako by se mělo po kliku něco dít. Tohle by mělo být na menu, ale tam to chybí.
- text je příliš blízko ke kraji, chce to nastavit větší okraje, ne mezerovníkem jak si to udělal, ale ve stylopisu, nejlíp externím
- ve větě za čárkou a tečkou se dělá mezera, občas se v textu vidí nějaká pravopisná chyba
- není rozumné pojmenovávat soubory pomocí diakritiky a s mezerami např. jak jsi to udělal: Návštěvní kniha.html , je to zdroj problémů a asi důvod nefunkčnosti v IE, já bych nenapsal jinak než: navstevni_kniha.html
- není mi jasné, proč je "Úvod" v menu uvedený až na druhém místě za "Před koupí želvy"
- výzva "Žádáme vás abyste si tuto stránku zapínali v mozile firefox" je opravdu žertovná. Jak se stránka zapíná? Když už, tak "zobrazuje", ale spíš bych řekl, že návětěvník raději "zapne" červené tlačítko úplně vpravo nahoře, než by vynakládal nějaké úsilí. Taky by si ten tebou doporučovaný výborný prohížeč zasloužil alespoň napsat bezchybně a s velkými začátečními písmeny, tj. v Mozille Firefox :-)
- proč mají všechny stránky stejný název, tj. <title> Želvy v akci a chybí popis stránky <description> ?
Jinak to celkem ujde :-)
liska11
Profil
text je příliš blízko ke kraji, chce to nastavit větší okraje, ne mezerovníkem jak si to udělal, ale ve stylopisu, nejlíp externím

není mi jasné, proč je "Úvod" v menu uvedený až na druhém místě za "Před koupí želvy"
Vyřešeno

není rozumné pojmenovávat soubory pomocí diakritiky a s mezerami např. jak jsi to udělal: Návštěvní kniha.html , je to zdroj problémů a asi důvod nefunkčnosti v IE, já bych nenapsal jinak než: navstevni_kniha.html

pozměněno a aktualizováno žádám o další kritiku
liska11
Profil
S tou Mozilou a IE mi to pořád nejde v Ie jde zapnout pouze index potrava a nemoce,zbytek vůbec nefunguje
liska11
Profil
Díky za rady už jsem je vylepšila nebo si to alespoń myslím a prosím vás o další kritiku
děkuji

v Ie to už funguje moc děkuju za pomoc
house
Profil
já bych dala to písmo normální, né kurzívu, aby se to lépe četlo
Inoy
Profil *
Co se týká funkčnosti je to mnohem lepší, je tam akorát problém se zobrazováním obrázku v IE http://www.zelvy.euweb.cz/img/páreček.jpg název musí být bez háčku a dlouhého á. Chtělo by to ale obrázek trochu větší a zřetelnější.

Taky http://www.zelvy.euweb.cz/img/odrážka.bmp nefunguje v IE. Platí to samé co pro první obrázek s tím, že odrážka by měla být s mezerou od následujícího textu.

Jak jsem psal dříve, za tečkou a čárkou ve větě se dělá mezera. Zkus taky najít někoho, kdo ti udělá jazykovou korekturu, tvoje češtinářka kdyby to četla tak by nebyla moc nadšená ;-)

V čem ty stránky vlastně děláš, že ti to české znaky převádí do entit, tj. do tvaru takovéhoto:
Želvy&nbsp; nemaj&iacute; zuby a proto svou&nbsp;potravu hltaj&iacute;

Výhodnější je použít externí CSS soubor a mít možnost měnit chování a vzhled všech stránek prezentace z jednoho místa najednou než pak přepisovat všechny stránky...

Zatím dost kritiky :-)
Anonymní
Profil *
ak jsem psal dříve, za tečkou a čárkou ve větě se dělá mezera. Zkus taky najít někoho, kdo ti udělá jazykovou korekturu, tvoje češtinářka kdyby to četla tak by nebyla moc nadšená ;-)

V čem ty stránky vlastně děláš, že ti to české znaky převádí do entit, tj. do tvaru takovéhoto:
Želvy&nbsp; nemaj&iacute; zuby a proto svou&nbsp;potravu hltaj&iacute;

Výhodnější je použít externí CSS soubor a mít možnost měnit chování a vzhled všech stránek prezentace z jednoho místa najednou než pak přepisovat všechny stránky...

Dělám to normálně v textovém editoru.

S tou korekturou to hned vylepšim :)
Anonymní
Profil *
myslím, že jsou daleko kvalitnější stránky o želvách ...
liska11
Profil
myslím, že jsou daleko kvalitnější stránky o želvách ...

V čem obsahově graficky???celkově??
zdenek
Profil *
1/ Znáš hnutí, které hlásá: Comic Sans MS is not a font! V té zelenobílé kombinaci je ten font nečitelný.
2/ To JPG (želva) je komprimované až moc a jsou na něm vidět šumy.
Jinak jsem se moc nedíval (kód a tak)
PET
Profil *
Nevim jestli to pomuze :)
Ale kdyz nejakej problem s prohlizecema, ze nechcou neco zobrazit nebo se nejak cukaj ...
Tak pouzivam W3C.
A tohle ti snad napovy ...
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.zelvy.euweb.cz%2Fin dex.html
liska11
Profil
Web jsem podle mého názoru o mnho vylepšila a aktualizovala...
proto bych vás chtěla pžádat o novou kritiku
děkuji
Casero
Profil
nic ,moc.-..aspon ten hover..:-D
Casero
Profil
sry..moc mě neber vážně je na mě moc pozdě...(brzo :-D)
house
Profil
ta barva pozadí u novinek je do očí bijící
house
Profil
ta barva pozadí u novinek je do očí bijící
liska11
Profil
Můj web je znovu o něco pozměněn a jábych se vás chtěla co si o jeho novém vzhledu myslíte zdali se vám líbí a pokud proč a co byste změnili moc děkuju za radu velmi mi to pomůže
Inpocasi
Profil
Mně se nelíbí ten obrázek dole na stránce jak je v tom modrém rámečku to je děs. Jinak já namám rád moc zelené nebo podobně laděné weby a s tou modrou v logu to vůbec neladí a přínajetí se to nedá číst takže 5/10
Anonymní
Profil *
ještě ten free hosting co třeba http://www.web4u.cz/?rid=6494 stojí to za to a není to moc drahé.

moc rád bych poprosil moderátora fora aby ten odkaz upravil a autora příspěvku, aby si rozmyslel, zda zde chce radit nebo pochybným způsobem vydělávat...
liska11
Profil
Inpocasi
hover jsem trochu pozměnila s těma barvama to necham tak jak to je nebo možná trochu pozměnim ty odstiny ten ramecek nema byt modrej ale bilej nevim proc ti to nejde...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0